Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 DIENA, KAI SUSTOJO PASAULIS

ISBN kodas: 9786090146286, EAN kodas: 9786090146286

THE ONLY PLANE IN THE SKY

Garret M. Graff

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 4)

EAN kodas: 9786090146286, ISBN kodas: 9786090146286, SKU: 000000000001112007, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 544, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-07-07, Formatas: 23,5x15,6x3,9, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Eglė Podčašinskienė

Ypatinga kaina
18,69 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Rugsėjo 11-oji yra vienas svarbiausių įvykių JAV istorijoje. Garrettas M. Graffas reikšmingai praturtina mūsų žinias apie tos baisios dienos siaubą ir didvyriškumą. „Vienintelis lėktuvas danguje“ yra patikimas pasakojimas, parašytas atlikus išsamius tyrimus.“ – PETERIS BERGENAS, CNN nacionalinio saugumo analitikas

Istorikas ir žurnalistas Garrettas M. Graffas pasakoja 9/11 dienos istoriją ją patyrusių žmonių žodžiais – taip, kaip ji buvo išgyventa. Remdamasis anksčiau niekada neskelbtais įrašais, neseniai išslaptintais dokumentais, autentiškais interviu ir beveik penkių šimtų valstybės pareigūnų, gelbėjimo tarnybų darbuotojų, įvykių liudininkų, žuvusiųjų draugų ir šeimos narių papasakotomis istorijomis G. M. Graffas piešia Rugsėjo 11-osios išpuolių paveikslą.

Tame paveiksle išvysime skirtinguose Šiaurinio bokšto aukštuose dirbančius tėvą ir sūnų, kurie per išpuolį atsidūrė priešingose smūgio zonos pusėse · į įvykio vietą skubantį ugniagesį, ieškantį Pasaulio prekybos centre dirbančios žmonos · telefonu su lėktuvo keleiviu bendravusią operatorę, kuri ištęsi žodį perduoti paskutinius jo žodžius šeimai · visų mylimą Niujorko priešgaisrinės apsaugos departamento kapelioną, kuris lieka įvykio vietoje, kad suteiktų paskutinį patepimą mirštantiesiems, bet žūva griuvus bokštams · ką tik žmonos netekusį vyrą, kuris pirmą kartą, jau kaip vienišas tėvas, iš lopšelio pasiima dukrelę.

„Nors nuo Rugsėjo 11-osios prabėgo daug metų, šioje knygoje labai betarpiškai papasakota istorija nepaprastai ryškiai atgaivina atmintyje tą dieną patirtą sukrėtimą ir primena, kokią įtaką ta diena turėjo tragiškai tolesnei istorijai.“ – LAWRENCE’AS WRIGHTAS, rašytojas, žurnalistas

Garrettas M. Graffas yra žurnalistas ir istorikas, rašęs įvairiems leidiniams, tarp jų WIRED, Esquire, Rolling Stone ir The New York Times, taip pat dirbęs dviejų prestižiškiausių Vašingtono žurnalų – Washingtonian ir POLITICO Magazine – redaktoriumi. Tarp anksčiau išleistų G. M. Graffo knygų yra The Threat Matrix: Inside Robert Mueller’s FBI ir nacionalinis bestseleris Raven Rock. Šiandien jis bendradarbiauja su WIRED ir CNN bei dirba prie Aspeno instituto kibernetinio saugumo ir technologijų programos. Gyvena Vermonte.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko. Viskas sistemingai suskirstyta į skyrius, nuosekli knyga, jautrūs žmonių prisiminimai.
 2. 100%
  Labai sukrečianti knyga
 3. 100%
  Tai tikrų žmonių, tikros išgyventos akimirkos. Ugniagesių, išgyvenusiųjų bokšte, žmonių, kurie tą dieną neteko artimųjų, žurnalistų, CŽV, FTB agentų, prezidento komandos narių, Pentagono darbuotojų ir kitų vienaip ar kitaip susijusių su rugsėjo 11 - tąją atsiminimai.
  Ar verta skaityti tokias knygas, kurios tikrai paveikia? Mano nuomone, būtina. Tokios knygos ne tik supažindina su istorija, bet ir dar kartą primena, kaip reikia džiaugtis tuo, ką turi ir vertinti gyvenimą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...