20%
20%

Vienuolikta stotis

Station Eleven

Emilie St. John Mandel

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 8)

EAN kodas: 9789986399117, ISBN kodas: 9789986399117, SKU: 000000000002169157, Puslapių skaičius: 420, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-10-11, Formatas: 21,7x14,5x4, Knygyne: 15.99, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla , Vertėjas: Nijolė Regina Chijenienė

Ypatinga kaina 12,79 €
Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Istorija apie atmintį, praradimus, ilgesį ir trapų pasaulio grožį.
Kirsten niekada nepamirš to vakaro, kai Arturas Leanderis, garsus Holivudo aktorius, vaidindamas „Karalių Lyrą“ scenoje patyrė širdies smūgį... Nes kaip tik tuo metu ėmė sklisti žinios apie keistą gripą, kilusį Gruzijoje. O po kelių savaičių pasaulis neatpažįstamai pasikeitė...


Praėjus dviem dešimtmečiams Kirsten su nedidele aktorių bei muzikantų grupe, vaidinančia Šekspyrą ir grojančia, keliauja po žlugusios civilizacijos griuvėsius. Jie vadina save Keliaujančia Simfonija, jų noras – išsaugoti meno ir žmoniškumo likučius. Kirsten mažai ką prisimena iš buvusio gyvenimo. Ant jos rankos ištatuiruota „Išgyventi – nėra svarbiausia“. O kas gi svarbiausia tada, kai, rodosi, nebelieka nieko, kuo gyveno žmogus?
Romanas apdovanotas Arthuro C. Clarko ir Toronto knygų premijomis, pristatytas JAV nacionalinei knygų ir PEN/Faulknerio premijoms. Kūrinį metų knyga išrinko tokie leidiniai kaip The Washington Post, San Francisco Chronicle, Chicago Tribune, Entertainment Weekly, Time ir kt. Kūrinys išverstas į 28 kalbas.


Nuostabus romanas... jis kviečia mus ne baimintis dėl pasaulio pabaigos, o vertinti tą malonę, kurią mums duoda kasdienybė.
San Francisko Chronicle


Trikdanti, išradinga ir jaudinanti „Vienuolikta stotis“ privertė mane ilgėtis pasaulio, kuriame vis dar gyvenu.
Jessie Burton


Emily St. John Mandel – Niujorke gyvenanti kanadiečių kilmės rašytoja, keturių romanų autorė.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko knyga, padarė gilų įspūdį, po kiek laiko norėčiau dar kartą perskaityti. Veikėjai gerai atskleisti, nors iš pradžių buvo keistas veikėjų/laiko šokinėjimas, bet gale supratau, kad man tai labai patinka ir tikrai nematau panašumo su the walking dead. Patarimas būtų skaitant šią knygą nedaryti ilgų pertraukų, nes kas nors pasimirs ir nebesusiesit įvykių/veikeju :)
 2. 100%
  Labai gera knyga, priverčia pagalvoti kaip reiktų gyventi be šiuolaikinių technologijų ir kitų žmogaus sukurtų patogumų.
 3. 100%
  Labai patiko, tikrai verta dėmesio knyga, vienas geriausių praėjusių metų leidinių!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()