40%
40%
Nauja
Nauja

Vienuoliktas įsakymas

ISBN kodas: 9786090147009, EAN kodas: 9786090147009

Cutting for Stone

Abraham Verghese

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9786090147009, ISBN kodas: 9786090147009, SKU: 000000000001112862, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-08-22, Puslapių skaičius: 592, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x3,9, Knygyne: 18.39, Vertėjas: Danguolė Žalytė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
11,03 €
Knygyne Kauno Centrinis knygynas. Kaina tikrinta 2021-09-07
18,39 €

Sutaupote 7,36 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

2013 m. knyga buvo išleista pavadinimu „Vienuolės paslaptis“.

Gražuolė indė vienuolė ir britas gydytojas susipažįsta laive, plaukiančiame iš Indijos. Kelionėje juodu pajunta abipusę simpatiją, tačiau išsiskiria manydami, kad daugiau nebesusitiks. Vis dėlto po kelerių metų likimas juos vėl suveda – Misinge, misionierių ligoninėje Adis Abeboje, Etiopijoje.

Iš slapto ir nuodėmingo jųdviejų ryšio gimsta dvyniai – Marijonas ir Šiva. Tačiau vos gimę berniukai tampa našlaičiais, nes motina miršta gimdydama, o šoko ištiktas tėvas, tik gimdymo dieną sužinojęs apie mylimos moters nėštumą ir suvokęs savo jausmus jai, palikęs vaikus pabėga...

Priglausti ligoninėje dirbančios gydytojų šeimos, dvyniai auga siejami ypatingo ryšio ir meilės medicinai. Broliai tokie artimi, tarsi būtų vienas asmuo – MarijonasŠiva. Tačiau aistra tai pačiai merginai padaro tai, kas atrodė neįmanoma, – dvyniai išsiskiria. Vienas išvyksta į JAV, kitas lieka neramumų krečiamoje Etiopijoje.

Abu mano išsiskyrę visiems laikams, tačiau praeitis juos dar pasivys...

 

Abrahamo Verghese’o romanas apie meilę, išsižadėjimą, išdavystę ir atpirkimą – klasikinio pasakojimo šedevras. Šiame turtingame pasakojime nėra nė vieno nereikalingo žodžio. Tai labai asmeniškas, aistringas kūrinys, jame gausybė lemtingų atsitiktinumų ir netikėta pabaiga.

San Francisco Chronicle

Abrahamas Vergheseʼas žino, kad labiausiai skaitytoją traukia grožis. Ši knyga puiki ne vien dėl įdomaus siužeto. Papasakojęs visus jo vingius, neatskleistum nė dalies romano žavesio. Abrahamas Vergheseʼas rašo su tokia meile, kad skaitytojas pasijunta pats gyvenantis tarp veikėjų. Nuo knygos neįmanoma atsiplėšti: egzotiška, įstabiai parašyta.

Los Angeles Times

Abrahamas Vergheseʼas turi retą talentą vaizduoti personažus įvairiapusiškai, keičiantis aplinkybėms iš tragiškų į komiškas ir melodramiškas. Šis romanas – daugiau nei šeimos saga. Chirurgas Vergheseʼas rašo apie spindulingą gydytojo pašaukimo grožį, menininkas Vergheseʼas pripažįsta, kad būna neužgydomų žaizdų. „Kur šilkas ir plienas bejėgiai, turi pavykti žodžiui“, – mąsto knygos herojus. Šiuo atveju žodžiui tikrai pavyko.

Entertainment Weekly

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Skaičiau Vienuolės paslaptį. Labai gera knyga. Bet man įdomu, kodėl kartais kitame leidime keičiamas knygos pavadinimas.
 2. 100%
  Išskirtinė knyga, pradžioje skaitėsi sunkiau, dėl rašymo stiliaus, bet paskui istorija sužavėjo, įtraukė, ašarą teko nubraukti skaitant, neabejoju, kad nė vieno skaitytojo nepaliks abejingo.
 3. 100%
  Neapsigaukit: anksciau si knyga buvo isleista pavadinimu Vienuoles paslaptis. Knyga labai labai gera. Tai seimos saga. Nera Etiopijos skurdo, tai seimos reikalu, buities, tarpusavio santykiu knyga. Skaitosi kengvai. Jautri, gili, pilna isminties knyga
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...