20%
20%

Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį

The Monk Who Sold His Ferrari: A Fable About Fulfilling Your Dreams & Reaching Y

Robin Sharma

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786098112955, ISBN kodas: 9786098112955, SKU: 000000000002178529, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 174, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-10-31, Formatas: 21,2x14,5x1,4, Knygyne: 8.99, Leidykla: Luceo, Leidykla, UAB , Vertėjas: Rozita Znamenskaitė

Ypatinga kaina 7,19 €
Knygyne 8,99 €

Sutaupote 1,80 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Robinas Šarma (Robin Sharma) - žinomas lyderiavimo ir saviugdos ekspertas. Jis taip pat populiarus rašytojas, parašęs kelis pasaulinio garso bestselerius.

Profesionalus teisininkas, Robinas Šarma yra organizacijos Sharma Leadership International (SLI) vadovas. Tai plačiai žinoma mokymo paslaugų firma, padedanti darbuotojams ir verslininkams atskleisti savo profesinius ir asmeninius talentus.
Robino Samios pašaukimas - padėti žmonėms suprasti, kas jie yra iš tiesų, ir gyventi kuriant aplinkui gėrį. Jo įkurtas vaikų fondas (The Robin Sharma Foundation for Children) padeda skurdžiai gyvenantiems vaikams įgyvendinti savo svajones.

"Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį" - tai istorija apie Džulianą Mantlį, žymų advokatą, kuris dėl netvarkingo gyvenimo būdo patiria beveik mirtiną širdies smūgį pilnoje teismo salėje. Jo fizinė negalia sukelia ir dvasios krizę, kuri paskatina jį keisti gyvenseną ir ieškoti atsakymų į svarbiausius būties klausimus. Tikėdamasis rasti laimę, jis leidžiasi į nepaprastą kelionę po Indiją, susipažįsta su senovine kultūra ir joje aptinka veiksmingą būdą, kaip pažadinti proto, kūno ir sielos galias, išmoksta gyventi aistringai, tikslingai ir ramiai. Knygoje nuostabiai dera amžina Rytų išmintis ir griežtas Vakarų sėkmės mokslas.

"Paprasta išmintis, kuri naudinga kiekvienam."
The Calgery Herald

"Ši knyga - gilus asmeninio tobulėjimo šaltinis... Ji moko siekti sėkmės ir gyventi harmoningą gyvenimą."
Investment Executive

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Knyga tinkama atnaujinti, prisiminti gyvenimo tiesas, kuriomis verta vadovautis.
  2. 100%
    Nereali knyga. Pritraukianti nuo pirmo iki paskutinio puslapio. Tai knyga, kuri parodo kas is tiesu svarbiausia, ir ko zmones turetu siekti.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...