Viešbutis. E.knyga.

ISBN kodas: 9786090133408, EAN kodas: 9786090133392

Кто не спрятался. История одной компании

Jana Vagner

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 19)

SKU: 000000000011002129, Knygos formatas: Elektroninė knyga, EAN kodas: 9786090133392, ISBN kodas: 9786090133408, Puslapių skaičius: 480, Kalba, iš kurios versta: Rusų, Originalo kalba: Rusų, Leidimo metai: 2018-08-01, Formatas: 23,5x14,3x3,2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Zita Marienė

9,59 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Viešbutis“ – devynių draugų, būrelio keturiasdešimtmečių, draugystės istorija. Jie atvažiavo į kalnus smagiai praleisti laiko, bet rytą paaiškėja, kad lijundra paliko juos be ryšio su pasauliu. Atrodytų, koks nuotykis! Tačiau netoli viešbučio viena iš jų kompanijos randama negyva. Jiems telieka užsidegti žvakes, prisipilti viskio ir pažvelgti vienas kitam į akis. Pasirodo, jog tai sunkiausia, kai supranta, kad žudikas yra vienas iš jų...
Tai trileris, kuriame kiekvienas labiausiai bijo savęs. Detektyvas, kuriame ne taip svarbu, kas nusikaltėlis. Psichologinė drama, iškelianti į paviršių visas senas nuoskaudas.
Jana Vagner išgarsėjo pirmuoju romanu „Vongo ežeras“ ir jo tęsiniu „Likę gyvi“. Žanro mėgėjai Rusijoje šią Vagner knygą lygina su Donnos Tartt „Slapta istorija“. Be to, akivaizdu, jog autorės romanas – žavus reveransas broliams Strugackiams, Agathai Christie ir Stevenui Kingui.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 19)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai turtinga rašymo kalba, pilna vaizdingų palyginimų. Viską matai lyg tapomame paveiksle. Net sunku vadinti detektyvu… knyga apie žmonių santykius, kurie išbandomi ekstremaliomis sąlygomis. O tp labai sodriai ir tiksliai nupiesiamas rusų turistų elgesys :) skaičiau su pasimėgavimu :)
 2. 100%
  Labai patiko. Tiesiog prirakina ir nepaleidžia, kaip ir kitos šios rašytojos knygos. Stiprus tekstas, draugystės išbandymas ekstremaliomis sąlygomis, kur prasiveržia visos gerosios ir blogosios žmogaus savybės.
 3. 100%
  Nerali knyga. tai mini detektyvas, tačiau atskleidžiantis labai žmogiškus jausmus. Tokia gyvenimo realybė - ir geriausi draugai susipyksta, ir geriausi draugai turi priekaištų vienas kitam.Iš to gimsta ir vystosi nesantaikos ir pavydas.
  Knyga parašyta ypatingu stiliumi. Aš, kaipskaitytoja, jaučiausi tarsi būčiau siela, ir visą veiksmą stebėčiau iš viršaus. labai didelis, tačiau subtilus dėmesys detak,ėms. Aišku, tikrai didelis vertėjo įdirbis. Nuostabi istorija, puikus rašymo stilius ir tobulas vertimas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...