30%
30%

Viešbutis Ritz: meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje

The Hotel on Place Vendome: Life, Death, and Betrayal at the Hotel Ritz in Paris

Tilar J. Mazzeo

Vertinimas nėra galimas:
40% of 100
(įvertinimai 5)

EAN kodas: 9786094441646, ISBN kodas: 9786094441646, SKU: 000000000002164796, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-10-01, Formatas: 21,6x14,7x2,5, Knygyne: 12.69, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Jurga Brastavičiūtė

Ypatinga kaina 8,89 € Knygyne 12,69 €

Sutaupote 3,80 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ši knyga praskleidžia sunkias prabangaus „Ritz“ viešbučio pačioje Paryžiaus širdyje užuolaidas. O už jų – kino žvaigždės, garsūs rašytojai, amerikietės paveldėtojos, pleibojai ir princai.
Coco Chanel leidžia laiką nacių šnipo Hanso von Dincklage‘o glėbyje, nes erdviuose apartamentuose neverta nerimauti dėl karo. Marlene Dietrich gundo ir vilioja Ernestą Hemingvėjų, nors jo santuoka su Martha Gellhorn dar nenutrūkusi, o pats garsusis rašytojas vaišina brangiu vynu ir pasakoja visiems, kas tik nori klausyti, kaip jis išlaisvino „Ritz“. Kino žvaigždė Ingrid Bergman mėgaujasi svaiginančiomis naktimis su Robertu Capa, legendiniu žurnalo „Life“ fotografu.
Karo metu tai galėjo nutikti tik „Ritz“ viešbutyje Paryžiuje – efektingame šlovės ir mados, nelegalių verslų ir šnipinėjimo intrigų pasaulyje, kur aistra susidūrė su žiaurumu ir baime, kur buvo kuriama stulbinanti gyvenimo, mirties ir pavojingų ryšių istorija.

Dabar Coco Chanel Paryžiuje liko viena. Karas siautė vos už šimto mylių nuo miesto, visur tvyrojo chaosas, tad ji nerimavo dėl meilužio saugumo ir norėjo sužinoti, kas jam nutiko. Tą savaitę ji įteikė jaunam vokiškai kalbančiam amerikiečių kareiviui kuprinę, prikimštą brangių „Chanel Nr. 5“ buteliukų – kunkuliuojančioje juodojoje rinkoje tai buvo tikras turtas, vertas tiek aukso, kiek svėrė. Ji tiesiog paprašė, kad jis atsiųstų jai atviruką, jei artimiausiomis dienomis jam tektų apklausinėti vokiečius karo belaisvius ir jis rastų Hansą. Jam tereikėjo adresuoti raštelį Mademoiselle Chanel, Hôtel Ritz, Paris. Visi žinojo, kaip ją rasti.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
  1. 60%
    Nepabaigiau skaityti tos knygos, bet bendrą vaizdą susidariau apie to meto Paryžių, kas kaip ir kur
  2. 20%
    Kazko neuzkabino,nors anonsas "graziai surasytas"
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...