25%
25%
Nauja
Nauja

Vilkė

ISBN kodas: 9786094417276 , EAN kodas: 9786094417276

SHE WOLF

Dan Smith

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786094417276 , EAN kodas: 9786094417276, SKU: 000000000002186412, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-03-17, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 256, Formatas: 22,6x16,4x2,6, Knygyne: 13.59, Leidykla: Nieko rimto UAB , Vertėjas: Inga Tuliševskaitė Inga Tuliševskaitė

Ypatinga kaina 10,19 € Knygyne 13,59 €

Sutaupote 3,40 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ilva išgirsta, kaip nužudoma jos mama... Bet dabar ne laikas ašaroms ir savigailai. Mergaitė tiki, kad jos lemtis – atkeršyti ir apginti mamos vardą. Svetimame krašte laukia daug pavojų. Ar čia galima kuo nors pasitikėti? O gal geriau į išgyvenimo kelionę leistis vienai?

Ilva bebaimė. Ilva drąsi. Ilva ryžtinga. Ilva yra vikingė. 
Ir ji pradeda kurti savo legendą.

Oda po truputį pasidengs šerkšnu, gūsingas vėjas įsivels į plaukus, kojos klimps į gilų sniegu nuklotą taką, sraunios upių dainos ir medžių raudos suvirpins mintis. Įkvėpk ir klausykis. Iš tikrųjų išgirsk drebančią žemę jojant žirgams, galimų priešų sukurtą laužą, pokalbius, artėjančios vilkų gaujos alsavimą.

Įsitaisyk patogiai, nes jaudinantis, nenuspėjamas ir įtemptas žygis prasideda.

866-aisiais metais Nortumbrijoje sudužo vikingų laivas, tačiau Ilva ir jos mama išsigelbėjo. Deja, džiaugsmas tęsiasi neilgai – mergaitė lieka vienui viena ir prisiekia žūtbūt atkeršyti žiauriam motinos žudikui. Juk ji tikra vikingė, ji privalo įvykdyti teisingumą, kad ir kokia būtų to kaina. Žiemos šalčiu alsuojanti, vilkų staugimo, pavojų ir kovų pilna kelionė prasideda. Nuotykių romanas skirtas vidutinio mokyklinio amžiaus moksleiviams, paaugliams ir suaugusiesiems, kuriuos domina viduramžiai, vikingai, vilkai ir įtraukiančios istorijos apie išgyvenimą laukinėje gamtoje.
Rašytojas Danas Smithas nuo mažens kartu su šeima nuolat keliavo po pasaulį, gyveno Afrikoje, Azijoje ir Pietų Amerikoje. Vaikystę praleido ieškodamas nuotykių ir kurdamas istorijas, abu dalykus mėgsta iki šiol. Šiuo metu jis kartu su žmona ir dviem vaikais gyvena Niukasle, Jungtinėje Karalystėje.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Knygų jaunesniems paaugliams yra visokiausių – kai kuriose save atranda ir vyresni skaitytojai, nagrinėjamos temos pateikiamos taip, kad visi atrastų eilutėse tokias prasmes, kokias geba suvokti. Knyga „Vilkė“ – grynų gryniausia knyga paaugliams. Nesudėtingos sakinių struktūros, tarp eilučių pateikiamos mintys aiškios, suprantamos, vienos linijos siužetas, kuriuo lengva sekti, veikėjos vidinis konfliktas ragina skaitytoją kelti klausimą „o ką daryčiau aš?“. Be to, kad knyga supažindina su skandinavų mitologija ir vikingų kultūra, šios knygos stiprioji vieta – išeitys iš situacijų, kuriose gali atsirasti kiekvienas jaunesnis skaitytojas: ką daryti, kai užvaldo pyktis ir nerimas?
  2. 100%
    Labai įdomi ir įtraukianti knyga apie Vikingų laikus, kerštą ir kur jis gali mus nuvesti.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...