Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
24.2 cm
15 cm

Vilko valanda

Andrius Tapinas

360 p., kietas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

24,2x15x3,5 cm,

Alma littera, 2013,

ISBN 9786090108901,

Prekės kodas 9786090108901.

Klubo kaina:
13,81
Knygyne:
15,69
Sutaupote:
1,88  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Kas būtų buvę, jeigu XX a. pradžioje Vilnius būtų ištrūkęs iš Rusijos imperijos gniaužtų ir tapęs laisvuoju Aljanso miestu – progreso, mokslo ir mistikos centru?..

Pirmajame lietuviškame stimpanko žanro romane jūsų laukia pašėlę nuotykiai, kraupios žmogžudystės, sudėtingos intrigos, kvapą gniaužiančios kautynės ant žemės, po žeme ir danguje, alchemikų paslaptys ir istorinės asmenybės visai kitu, nei kad buvo realiame gyvenime, amplua.

Ar sugebės Vilniaus legatas Antanas Sidabras, Universiteto alchemikas Jonas Basanavičius ir atsiskyrėlis mokslininkas Nikodemas Tvardauskis apginti kunigaikščio Gedimino miestą, kai jam grės didžiausias pavojus. Kai juodžiausią naktį išmuš VILKO VALANDA... 

Daugiau informacijos galite rasti: http://www.vilkovalanda.lt

Knyga 2013m. buvo išrinkta Metų knyga Metų knygos rinkimuose suaugusiųjų kategorijoje.Apie autorių Andrius Tapinas:

Andrius Tapinas
- Lietuvos žurnalistas, laidų vedėjas, rašytojas. Dažnai matomas ir girdimas televizijos projektuose. Skaitytojams puikiai žinomi jo sagos kūriniai „Vilko valanda“ ir „Maro diena“. 2013 m. pristatė savo pirmąją knygą „Vilko valanda“, kūrinys susilaukė milžiniško atgarsio, tapo nacionaliniu bestseleriu. Negana to fantastinis romanas pripažintas pirmąja  steampunk žanro knyga Lietuvoje. Dabar Tapinas yra vienas žinomiausių rašytojų Lietuvoje. Rašytojas jaučia simpatiją literatūros legendoms J. R. R. Tolkien ir George R. R. Martin. Andrius netgi išvertė Tolkieno Žiedų valdovą į lietuvių kalbą.
„Knygos buvo ir yra didžiausia mano aistra“ – Andrius Tapinas