20%
20%

Vilniaus Madona

Gina Viliūnė

Vertinimas nėra galimas:
82% of 100
(įvertinimai 43)

EAN kodas: 9786090115176, ISBN kodas: 9786090115176, SKU: 000000000001109900, Puslapių skaičius: 248, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2014-07-18, Formatas: 24,1x15x2,4, Knygyne: 7.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 6,39 €
Knygyne 7,99 €

Sutaupote 1,60 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

XVI amžiaus ir mūsų dienų Vilnius. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro dvaro intrigos ir legendomis apipinta Aleksandro ir Maskvos kunigaikštytės Elenos meilė. Mūsų laikus pasiekusios senovinės ikonos paslaptys ir detektyvinė istorija. Knyga, kupina netikėtų veiksmo vingių, meilės, aistrų ir intriguojančių senojo ir mūsų dienų Vilniaus mįslių. 

Nesibaigiantys karai su Maskva kamuoja Lietuvos Didžiąją Kunigaikštiją. Tikėdamasis politinės naudos, Aleksandras veda Maskvos didžiojo kunigaikščio Ivano III dukterį Eleną. Politinė santuoka netikėtai virsta meile, tačiau karo nesustabdo. Elena verčiama būti Maskvos šnipe Jogailaičio dvare. Tuo pat metu LDK ponų taryboje ryškėja antistačiatikiškos nuotaikos, vyskupas Taboras mato vienintelę išeitį – atversti Eleną į katalikų tikėjimą. LDK valdovo žmona atsiduria pačiame nesantaikų ir intrigų epicentre.

 

Mūsų laikais sutuoktinių pora, Algė ir Žygis, švenčia įkurtuves ir dovanų gavę seną paveikslą nė nenutuokia, kokia iš tikrųjų dovana pateko į jų rankas. Tačiau greit paaiškėja, kad paveikslas susijęs su kelis šimtmečius menančiomis paslaptimis. Suintriguotas paveikslo mįslių, Žygis imasi jas narplioti. Iš pradžių viskas atrodo lyg smagus žaidimas, kol vieną dieną dingsta jųdviejų su Alge dukrelė. Akivaizdu, kad Žygis nėra vienintelis, trokštantis žūtbūt išsiaiškinti paveikslo paslaptis. Kol kas vyras žino tik viena: jos susijusios su sena ikona, Maskvos kunigaikštytės Elenos prieš daugiau kaip penkis šimtus metų atsivežta į Lietuvą. Tačiau Vilniuje daugybė senų ikonų. Kaip rasti tą vienintelę? Ar Vilnius išsaugojo Aleksandro laikų slaptavietes? 

Gina Viliūnė gimė 1974 metais. Viena didžiausių savo aistrų laiko Vilniaus miestą ir jo istoriją. Autorė yra profesionali Vilniaus gidė, savarankiškai studijavo senojo Vilniaus plėtros, architektūros, bažnyčių istoriją. 2012 metais su bendraautoriu Raimondu Urbakavičiumi išleido knygą „Vilniaus šventovės“ ir pirmąjį romaną „Karūna be karaliaus“.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 43)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patinka šios rašytojos knygos. Rekomenduoju.
 2. 100%
  Labai patiko, puiki knyga istorinių nemokamų mylėtojams
 3. 100%
  Nesitikėjau.Mes, turbūt nesuklysiu sakydama kad dauguma mūsų tautiečių,dažnai nuvertiname savus rašytojus ir labai daug kažko nesitikime.Aš viena iš tokių. Bet pabandžiau ir sakyčiau laikau sužaveta.Skaičiau ir galvojau kad tai lietuviškasis "Da Vinčio kodas". Tai nėra blogai,bet, kaip ir kitiems komentatoriaus,istorinė dalis mane labiau įtikino nei dabartis. Labiausiai patiko tai,kad abiejuose laikotarpiuose nebuvo per daug veikėjų,ir kad nereikėjo apsikrauti skaitant ir galvoti kas yra kas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...