40%
40%

Virpėjimas

Shiver

Maggie Stiefvater

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 171)

ISBN kodas: 9789955386872, EAN kodas: 9789955386872, SKU: 000000000001105871, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Leidimo metai: 2010-10-01, Formatas: 15x21,7x2,9, Knygyne: 11.81, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Daumantas Gadeikis

Ypatinga kaina 7,08 € Knygyne 11,81 €

Sutaupote 4,73 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

O tada atsimerkiau, buvome tik aš ir Greisė - nieko daugiau, tik aš ir Greisė, - ji suspaudė lūpas, tarsi norėtų sulaikyti mūsų bučinį viduje, o aš įsikibau akimirkos, trapios tarsi rankose laikomas paukštis.

 šaltis.

Greisė daug metų seka miške už jos namo gyvenančius vilkus. Vienas geltonakis vilkas - jos vilkas - seka ją pačią. Jis atrodo pažįstamas, bet ji nežino kodėl.

 karštis.

Semas gyvena du gyvenimus. Būdamas vilku, jis tylomis lydi mylimą merginą. Ir nors trumpą laiką kiekvienais metais būna žmogus, niekada nedrįsta jos užkalbinti... iki šiol.

 virpėjimas.

Greisei ir Semui meilė visada laikėsi atstu. Bet jai tarus žodį pasipriešinti neįmanoma. Semui tenka kovoti, kad liktų žmogumi, o Greisei - kad išlaikytų jį prie savęs, net jei reikės akis į akį susidurti su sužalota praeitimi, trapia dabartimi ir neįmanoma ateitimi.

 

Kiekvieną žiemą Greisė laukia, kada  miške pasirodys vilkai, o su jais ir vilkas auksinėmis akimis. Jos vilkas. Visai netoliese ir kartu nepasiekiamai Semas gyvena savo susidvejinusį gyvenimą. Žiemą vilkų gaujoje jis kenčia šaltį, ledą ir sniegą, vasarą atvirsta žmogumi ir iš toli stebi  Greisę, kol kartą išdrįsta ją užkalbinti...

Jis žino, kad šąlantis oras jį vėl pavers kita būtybe. Iki kitos vasaros.Tačiau šiemet viskas bus kitaip. Semas žino, kad jis paskutinį kartą atvirto žmogumi.

...Buvo rugsėjis, kai Greisė susipažino su jaunuoliu gintarinėmis akimis ir jį pamilo.Tačiau su kiekviena praeinančia diena artinasi žiema, o su ja ir galutinis atsisveikinimas...

Maggie Stiefvater kūryba vadinama „melodinga, stebuklinga ir spinduliuojančia romantiką... puikiai tinkančia aštriems protams ir poetiškoms širdims". Internete galima aplankyti ją adresu www.maggiestiefvater.com.

 Antroji knyga "Laukimas".

Vieta, kur renkasi nakties žmonės  www.naktiespasaulis.lt 

               Tapk vienu iš jų.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 171)
TOP komentarai
 1. 100%
  Lengvai skaitoma, įtraukianti, kupina šiltų jausmų tarp jaunų žmonių.
 2. 100%
  Jaudinausi kartu su veikėjais, imuosi trečios dalies.
 3. 100%
  Perskaičiau, noriu perduoti kitam. :)
  https://www.sena.lt/grozine-literatura/stiefvater_maggie-virpejimas47477/1269108
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...