30%
30%

Vis dar aš

Still Me

Jojo Moyes

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 21)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955137559, ISBN kodas: 9789955137559, SKU: 000000000002176841, Viršelio tipas: Aplankas, Puslapių skaičius: 504, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-07-09, Formatas: 22x15x3,7, Knygyne: 17.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Bronislovas Bružas

Ypatinga kaina 12,11 €
Knygyne 17,29 €

Sutaupote 5,18 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Skaitomiausios New York Times bestselerių autorės Jojo Moyes nauja knyga apie Luisą Klark, ikoniškąją veikėją iš romanų „Aš prieš tave“ ir „Po tavęs“. 

Luisa Klark atvyksta į Niujorką pasiryžusi pradėti kitą gyvenimo etapą, įsitikinusi, kad gebės džiaugtis naujais nuotykiais ir palaikyti santykius su Semu, likusiu už kelių tūkstančių mylių. Dirbdama Leonardui Gopnikui ir Agnesei, gerokai jaunesnei jo žmonai, Lu atsiduria superturtingų žmonių pasaulyje. Iš naujų potyrių siekia išpešti kuo daugiau naudos, todėl stačia galva neria į darbą ir į gyvenimą Niujorke. 

Luisa įsisuka į Niujorko aukštuomenę ir užmezga pažintį su Džošu Rajanu, kuris tarsi vis primena jai praeitį. Neilgai trukus Lu suvokia, kad ima plėšytis tarp darbovietės Penktojoje aveniu ir lobių kupinos vintažinių drabužių parduotuvės, kur ji jaučiasi kaip namuose. Visgi ateina laikai, kai neišvengiamai tenka paklausti savęs: kas ta Luisa Klark? Ir kaip rasti drąsos klausytis širdies — kad ir kur toji vestų? 

Šmaikščiame, romantiškame, graudžiame romane „Vis dar aš“ Lu pagaliau suvokia, kas esanti, kuo jai lemta būti — kaip gyventi visavertį gyvenimą savo puikiame naujajame pasaulyje.

Atsiliepimai

„Vis dar aš“ — tai širdį šildanti „Aš prieš tave“ trilogijos pabaiga... šmaikščiausia trilogijos dalis... J. Moyes sukūrė įžvalgią istoriją apie savęs paieškas ir auką, kurią reikia mokėti, jei siekdami brangių dalykų gyvename sąžiningai. Iki paskutinio puslapio dūsausite iš pasitenkinimo. Knyga nusipelno aukščiausio balo.
* Entertainment Weekly (interneto leidinys)

Tiek daugybę ištikimų Moyes gerbėjų, tiek dar jos nepažįstančius skaitytojus čia džiugins humoras, prikaustanti istorija ir gerai išplėtoti, tikroviški veikėjai.
* Publishers Weekly

Žavinga.
* People 

Kupina nuostabių, žaismingų detalių... smagi.
* Associated Press
Jojo darbas savo nuoširdumu, humoru ir empatija, parodančia, ką reiškia būti žmogumi, visuomet skatina mane šypsotis. „Vis dar aš“ būtina perskaityti! 
* Emilia Clark

Serija prasidėjo kaip meilės romanas, bet Jojo Moyes pastangomis istorija apie Luisą Klark galų gale mums parodo, kaip būti savimi ir mylėti save.
* Bustle 
Jūs kūkčiojote skaitydami „Aš prieš tave“. Paskui vieną po kito vertėte „Po tavęs“ puslapius. Dabar Lu grįžo „Vis dar aš“ knygoje... Būtinai perskaitykite šią smagią romantišką trečią dalį.
* HelloGiggles

Knyga įdomi, dažnai juokinga iki ašarų...
* Newsday 

Kaip ir anksčiau, Moyes lengvai (ir puikiai) sugeba priversti jus bemat pamilti knygos veikėjus.
* goop
Luisa Klark įkūnija kiek ekscentrišką, bet guvaus proto asmenybę, pametusią galvą dėl originalių drabužių, linkusią rizikuoti, įgudusią spręsti kitų žmonių problemas. Kaip ji tvarkėsi su savomis bėdomis, stebėti itin malonu. Sophia Kinsella ir Graeme Simsion „Projekto „Rožė“ skaitytojai panorės sužinoti, kaip viskas prasidėjo... Moyes gerbėjai triukšmingai reikalaus, kad Luisa Klark sugrįžtų.
* Booklist

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 21)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki trilogijos pabaiga.
 2. 100%
  Įdomi, aišku , ne taip kaip ,,Aš prieš tave", bet tiesiog dvelkė nostalgija pirmai knygai. Luisa vėl tokia pati: naivi, išsiblaškiusi, ieškanti, klystanti ir pagaliau atrandant į.Knyga baigiasi gerai , su didelėmis viltimis į ateitį. Patiko, kad vis dėlto Luisa lieka su Semu, niekas jiems nepamaišo. Ir kas nebūdinga vyrams, Semas tampa romantišku ir idealiu.
 3. 100%
  Puikiai susiskaitė. Jeigu su antra dalimi teko pavargti, tai ši lyg šviežias oro gūsis. Vėl atpažinau tą energiją, meilę gyvenimui trykštančią pagrindinę heroję.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...