21%
21%

Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą

La Vérité sur l’Affaire Harry Quebert

Joėl Dicker

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 36)

EAN kodas: 9786090117866, ISBN kodas: 9786090117866, SKU: 000000000001109626, Puslapių skaičius: 592, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2015-03-27, Formatas: 24,1x15,5x3,8, Knygyne: 15.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Pranas Bieliauskas

Ypatinga kaina 12,63 €
Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,36 € (21%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

2012 metų literatūrinė sensacija. Pasaulinis bestseleris, Prancūzijoje susišlavęs visas svarbiausias premijas už geriausią metų knygą.

Neatskleisto nusikaltimo paslaptys, slapta uždraustos meilės istorija ir 31 patarimas, kaip parašyti gerą romaną. Tai meistriškai parašyta knyga, kurioje susitinka kokybiška pramoga ir tiesiog gera literatūra.

Laikas negailestingai senka, bet jaunas ir perspektyvus Amerikos rašytojas Markusas Goldmanas niekaip neįstengia parašyti knygos, kurią jau po kelių mėnesių turi įteikti leidėjui. Jis tikisi, kad išbristi iš krizės padės labiau patyręs bičiulis – garsus rašytojas Haris Kvebertas, dabar gyvenantis ramiame Auroros miestelyje. Tačiau netikėtai pasiekia žinia, kad pagalbos reikia pačiam Hariui – jo sode atrastas sudūlėjęs jaunos merginos kūnas. Tai Nola Kelergan, keistomis aplinkybėmis dingusi be žinios prieš trisdešimt metų. Visi įkalčiai prieš Harį, bet Markusas Goldmanas netiki jo kaltumu. Jis ryžtasi pats vykti į Auroros miestelį – išsiaiškinti visą tiesą apie Hario Kveberto bylą ir galbūt pagaliau parašyti knygą. Kad sužinotų tiesą ir parašytų knygą, Markusui Goldmanui teks rasti atsakymą į mažiausiai tris klausimus:

Kas nužudė Nolą Kelergan? Kas iš tikrųjų įvyko Auroroje prieš trisdešimt metų? Ir ką reikia daryti, kad parašytum bestselerį?

Tai geriausia, ką skaičiau pastaruoju metu. Knygą galima skaityti keliais lygmenimis – kaip puikų detektyvą, kaip sudėtingų santykių istoriją ir kaip pasakojimą apie tai, ką reiškia būti rašytoju ir kur slypi riba tarp tikrovės ir išgalvotų dalykų. Tai nuostabi knyga. Ji man priminė geriausius Johno Irvingo romanus.

Amazon.co.uk

Šį romaną galima skaityti keliais lygmenimis – kaip puikų detektyvą, kaip sudėtingų santykių istoriją ir kaip pasakojimą apie tai, ką reiškia būti rašytoju ir kur slypi riba tarp tikrovės ir išgalvotų dalykų. Tai meistriškai parašyta knyga, kurioje susitinka kokybiška pramoga ir tiesiog gera literatūra.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 36)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įtempto siužeto romanas, patiko istorijos vingiai. Rašymas perpinant laikmečius. Gal šiek tiek per daug tų vingių, bet vis tiek rekomenduoju.
 2. 100%
  puiki knyga, pradejus skaityti negalejau atsitraukti
 3. 100%
  Viena geriausių mano skaitytų knygų. Norėčiau, kad Lietuvoje turėtume daugiau šio puikaus rašytojo knygų.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...