Visa tiesa apie Motinystę

ISBN kodas: 9955086211, EAN kodas: 9789955086215

The Incredible Truth About Motherhood by Bradley trevor Greive

Bradley Trevor Greive

EAN kodas: 9789955086215, ISBN kodas: 9955086211, SKU: 000000000001100743, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 107, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 15x15, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Būgienė

Ypatinga kaina
4,27 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Motinystė – pats sunkiausias ir atsakingiausias darbas pasaulyje. Ji gali ir pakylėti į didžiausias aukštybes, ir nusviesti į juodžiausias gelmes. Kaip geriausia išreikšti visus vaiko auginimo džiaugsmus bei rūpesčius? Patikėkit tai vieninteliam ir neprilygstamam Bradley Trevor Greive.
 
Ši knyga – tai meilės ir pagarbos ženklas viso pasaulio motinoms. Joje nuostabiai dera įžvalgi proza ir juokingos gyvūnų nuotraukos, greit ir įtaigiai išryškinančios teksto mintis. Knygoje kalbama apie ilgą kelionę į suaugusiųjų pasaulį – nuo vaiko gimimo, per vaikystę ir paauglystę, apie daugelį kelių ir klystkelių, stabčiojimų ir suklupimų, kuriuos mylinti motina pereina drauge su savo vaiku, nuolatos mokydama jį ir mokydamasi pati.
 
Ankstesnės Bradley Trevor Greive knygos – “Kai liūdesys tave aplanko...”, “Tau, mano Mamyte”, “Kur rasti tą Vienintelį?”, “Tai kas tas gyvenimas?”, "Dienoraštis liūdnai dienai" – be galo mėgstamos skaitytojų daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių. Didžiausias autoriaus kūrybos privalumas – tiesiog neprilygstamas smagių nuotraukų, subtilaus humoro ir gilių įžvalgų derinys.
 
Apie autorių:
Bradley Trevor Greive – daugeliu premijų apdovanotas menininkas, komiksų autorius, poetas, žaislų dizaineris, scenaristas bei išradėjas. Tuomet, kai nekeliauja aplink pasaulį fiksuodamas nykstančias gyvūnų rūšis ar nesislapsto gimtosios Tasmanijos pakrantėse, šis buvęs desantininkas daugiausia laiko praleidžia Australijoje, Sidnėjuje, drauge su savo triušiu Bifu.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...