ŽEMA KAINA

Visi pasaulio vandenys

ISBN kodas: 9786094793356, EAN kodas: 9786094793356

All the Water in the World

Karen Raney

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786094793356, EAN kodas: 9786094793356, SKU: 000000000002184136, Puslapių skaičius: 408, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2020-05-25, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x14,5x2,9, Vertėjas: Nida Norkūnienė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina
11,89 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Madi ir Evą sieja išskirtinis ryšys. Savo jaukiame pasaulyje jos ilgai gyveno tik dviese. Nors jas visada aplanko seneliai ir geriausios Madi bičiulės, o prieš kelerius metus kartu apsigyveno Evos draugas Robinas, jau daugybę kartų Madi ir Eva įsitikino, kad niekas, visiškai niekas negali atstoti mamą ir dukrą jungiančios gijos ar jos nutraukti. Net šešiolikmetei diagnozuotas vėžys. 

„Visi pasaulio vandenys“ – tai lyg ledas eižėjantis Madi ir Evos gyvenimas, pastangos rasti jėgų drąsiai pasitikti išbandymus, nepalūžti ir neperžengti vienai kitos ribų bei išsaugoti gražiausius mylinčius žmones siejančius jausmus ir atsiminimus. Ypač tada, kai prieš akis po truputį veriasi nebūtis.

„Dailiai ir jautriai suaustas motinos ir dukters – jų meilės, netekties, širdgėlos – paveikslas.“
Kirkus

„Šildanti ir kartu žeidžianti širdį.“
Booklist

Karen Raney (Karen Reini) – rašytoja, tapytoja, meno kritikė, dėstanti Rytų Londono universitete. Prieš pasinerdama į rašymą, dirbo medicinos slauge. Už debiutinį romaną „Visi pasaulio vandenys“ 2017-aisiais jai įteikta Pat Kavanagh vardo premija.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 60%

  Tikrai labai jautri bei skaudi knyga, kurią skaitydama išgyvenau daug įvairiausių jausmų. Knygoje puikiai atskleidžiamas mamos bei dukros ryšys, kuris tarsi nenutraukiama gija, jungia visą tą laiką.
  Nuo pat pirmojo puslapio knyga man skaitėsi labai lengvai bei įtraukiančiai, tačiau nuo vidurio pasidarė kiek nuobodu, o pabaiga truputį ir vėl suvirpino mano širdį. Tikėjausi, jog ši knyga labiau mane palies, bet atrodė, jog skaitydama tarsi tik praplaukiau paviršiumi. Nepaisant to, tai buvo tokia istorija, kurią verta perskaityti. Vien todėl, jog susipažintumėte su Madi. Tikiu, jog ši mergina tikrai nustebins ir Jus.
 2. 60%
  Skaudus ir tragiškas pasakojimas apie motinos ir mirtina liga sergančios dukters ryšį, kuris nenutrūksta net ir viskam pasibaigus. Pasigedau profesionalumo ir turinio įvairovės, nes viską užgožė vis iš naujo ir iš naujo nagrinėjama mirties, kaltės ir netekties tema.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...