21%
21%
Nauja
Nauja

Viskas, ko neprisimenu

Allt jag inte minns

Jonas Hassen Khemiri

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002182444, EAN kodas: 9786094801198, ISBN kodas: 9786094801198, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2019-11-05, Formatas: 21,7x14,5x3, Knygyne: 15.49, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla , Vertėjas: Raimonda Jonkutė

Ypatinga kaina 12,25 € Knygyne 15,49 €

Sutaupote 3,24 € (21%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

JONAS HASSAN KHEMIRI – VIENAS ĮSIMINTINIAUSIŲ ŠIANDIENOS SKANDINAVŲ RAŠYTOJŲ

Jaunas vyras vardu Samuelis žūsta automobilio avarijoje. Bet ar tai iš tiesų nelaimingas atsitikimas? Neįvardytas rašytojas nusprendžia iš fragmentų atkurti Samuelio gyvenimą. Kalbėdamasis su draugais, artimaisiais ir kaimynais jis lyg mįslingą dėlionę pradeda lipdyti Samuelio portretą: mylimas anūkas, užsispyręs biurokratas, ištikimas draugas, apsimetėlis, pozuotojas. Žmogus, kuris būtų viską paaukojęs dėl savo gyvenimo draugės ir viskuo dalijęsis su savo geriausiu draugu. Tačiau kodėl juos abu prarado?

Tai istorija apie meilę ir atmintį. Bet kartu ir pasakojimas apie rašytoją, kuris mėgindamas įminti Samuelio paslaptį, iš tiesų nori sužinoti tiesą apie save. Kas lieka iš trapių mūsų atsiminimų? Ir kas slypi po tuo, ko neprisimename?

Jonas Hassenas Khemiris – garsus švedų rašytojas, romanų, pjesių ir apsakymų rinkinių autorius. Už kūrybą apdovanotas daugeliu literatūrinių premijų, tarp kurių svarbiausi Švedijos apdovanojimai – Augusto premija ir P. O. Enquisto literatūrinė premija. Autoriaus kūriniai išversti į daugiau kaip trisdešimt kalbų, o pjeses pastatė kone šimtas teatrų visame pasaulyje. Rašytojo kūrybą įvertino ne tik skaitytojai bei literatūros kritikai, bet ir tokie šiuolaikinės literatūros grandai kaip Joyce Carol Oates ir Hermanas Kochas, pavadinę autorių vienu įsimintiniausių šiandienos skandinavų rašytojų.

J. H. Khemiri romaną „Viskas, ko neprisimenu“ Švedų institutas įtraukė į 10-ies geriausių švedų knygų, kurias būtina perskaityti, sąrašą. Rašytojo knyga atsidūrė greta Augusto Strindbergo ir Selmos Lagerlöf kūrinių.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 80%
    žiauru. neįtikėtina, net nesuvokiu, ar taip gali būti
  2. 80%
    Romane pasakojama kaip jaunas vyras žūsta automobilio avarijoje. Ar tai nelaimingas atsitikimas, ar savižudybė? Į šį klausimą turės atsakyti pats skaitytojas. Mėgstantiems švedų literatūrą, tikrai turi patikti.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...