20%
20%

Viskas, ko tau nesakiau

Everything I Never Told You

Celeste Ng

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 9)

SKU: 000000000002169713, EAN kodas: 9785415024476, ISBN kodas: 9785415024476, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2016-11-30, Formatas: 21x14x2,7, Knygyne: 18.99, Leidykla: Leidykla Vaga UAB , Vertėjas: Ema Bernotaitė

Ypatinga kaina 15,19 € Knygyne 18,99 €

Sutaupote 3,80 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę


Debiutinis amerikiečių autorės Celeste Ng romanas Viskas, ko tau nesakiau – literatūrinis trileris su šiam žanrui būdingais elementais: romano užuomazga – dingusi mergina, ežeras, vietinis gyventojas, paskutinis ją matęs, įtartinas... Veiksmas vyksta 1977 m. tyliame Ohajo valstijos mieste, kur visi vieni kitus pažįsta ir nieko panašaus anksčiau nėra nutikę.


Skaitytojas žengia lyg ir į žinomą teritoriją, tačiau ima ir apsigauna. Paslaptis, išduodama pirmame romano sakinyje, pasirodo nėra tikroji paslaptis „Lidija mirusi. Bet jie dar to nežino.“ Siužetas ima pintis tada, kai policija, atėjusi į merginos namus, pažeria nepatogių klausimų – kaip jai sekėsi mokytis? kas buvo jos draugai? ar ji neatrodė prislėgta? – o jos mylintys tėvai, sesuo ir brolis susivokia negalintys atsakyti nuoširdžiai.  


Kritikų pripažinimo ir milžiniško skaitytojų dėmesio sulaukęs C. Ng romanas Viskas, ko tau nesakiau – tai ne tik sukrečianti drama, kurią norisi perskaityti vienu ypu, bet ir jautrus šeimos portretas, atskleidžiantis, kaip visą gyvenimą motinos ir dukterys, tėvai ir sūnūs, žmonos ir vyrai stengiasi suprasti vieni kitus. Tačiau ar jiems pavyksta?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai tikrai ne lengvas skaitalas. Paliečiamos tokios problemos, kaip nepritapimas prie aplinkinių, vaikų ir tėvų santykiai..
 2. 100%
  Puiki jausminga knyga. Bet.... tai tikrai nėra detektyvas. Ji greičiau šeimos drama. Pasakojimas apie baltaodę moterį, kuri metė savo norus, dėl šeimos ir kiniečio vyro. Vyro bandymas prasimušti, nes trodo ne taip. Ir vaikai. Turbūt labiausiai sukrėtė jų likimai. Kai tėvai, to ko patys nepasiekė, bando primesti vaikams. Dievinama duktė, kuri yra suvaržyta dėmesio, sūnus negaunantis ir pavydintis dėmesio, ir galiausiai mažiausioji, nuo gimimo esantis nepastebimas šešėlis. Jei mėgstate detektyvus- neskaitykite, nuvils. Jeigu patinka šeimų gyvenimai, dramos... tikrai rekomenduoju. Man patiko.
 3. 100%
  Įsimintina knyga, paliečianti giliausius jausmus. Galvojau, kad tai detektyvas, nusiteikiau jam, bet nedrįsčiau jam taikyti būtent tik šiuos rėmus. Psichologinis pasakojimas apie šeimą, kurią ištiko tragedija. Apie kelią link tos tragedijos visų jos dalyvių akimis. Apie tai, kaip tėvų poelgiai, svajonės ir mintys gali paliesti ar net sulaužyti jų vaikų gyvenimus. Daug kartų skaitydama sustojau, kad pamąstyčiau... kai kur buvo graudu... ir ne kartą, kartu su pasakojimo veikėjais, norėjosi atsukti laiką atgal...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...