ŽEMA KAINA

Visos tavo baimės

ISBN kodas: 9786094802768, EAN kodas: 9786094802768

Every Last Fear

Alex Finlay

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 7)

ISBN kodas: 9786094802768, EAN kodas: 9786094802768, SKU: 000000000002188109, Puslapių skaičius: 400, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-10-27, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,7x14,5x3,9, Vertėjas: Inga Čepulienė, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

Ypatinga kaina
12,94 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

LITERATŪRINĖ BOMBA! TRILERIS APIE TIKRĄJĄ ŠEIMOS PRASMĘ – MEILĘ, IŠTIKIMYBĘ IR APGAVYSTES

„Jų kūnai buvo rasti antradienį“ – taip prasideda trileris apie Painų šeimą ištikusį likimą.

Po naktinio vakarėlio Niujorko universiteto studentas Metas Painas, grįžęs į bendrabutį, sužino, kad beveik visa jo šeima – mama, tėtis, jaunesnysis brolis ir sesė, atostogavę Meksikoje, rasti negyvi. Apsinuodyta dujomis. Vietos policininkai įsitikinę, kad tai nelaimingas atsitikimas, bet FTB ir Valstybės departamento atstovai šia versija abejoja.

Tragediją plačiai nušviečia spauda, kurios dėmesio centre šeima atsiduria ne pirmą kartą. Iki gyvos galvos įkalintas Meto brolis Denis kadaise tapo dokumentinio serialo herojumi. Jame buvo peršama mintis dėl neteisingo kaltinimo. Tada šalyje kilo didžiulė Denio palaikymo banga, tačiau Metas žino neatskleistą brolio paslaptį. Grįžęs palaidoti artimųjų Metas susiduria ne tik su įaudrinta žiniasklaida, bet ir su miestelio gyventojų priešiškumu. Jam grįžta prisiminimai, kurių vylėsi atsikratęs, o mirtys Meksikoje kelia vis daugiau įtarimų. Jis privalo atskleisti tiesą apie nusikaltimą, dėl kurio jo brolis atsidūrė už grotų, – ir stoti į akistatą su didžiausiomis savo baimėmis.

Alexas Finlay – Alabamos valstijoje gimusio, dabar Vašingtone gyvenančio rašytojo slapyvardis. Autoriaus asmenybės formavimuisi didelės įtakos turėjo laikas, praleistas įvairiausiose pasaulio vietose – nuo atogrąžų salų Ramiajame vandenyne, kaimelio Jungtinėje Karalystėje iki atokaus krašto Tolimuosiuose Rytuose.

„Literatūrinė bomba! Nenuspėjamo siužeto trileris, kuriame tyrinėjama tikroji šeimos – meilės, ištikimybės ir apgavysčių – prasmė“, – Lisa Gardner.

„Jaudinantys siužeto posūkiai vos spėja vyti vienas kitą. Išskirtinis trileris, parašytas su chirurgo precizika“, – Karin Slaughter.

„Nuostabu. Finlay pasakojimas sykiu ir hipnotizuoja, ir nuoširdžiai jaudina. Jis įtraukia nuo pat pirmo puslapio ir verčia spėlioti iki pat netikėtos ir stulbinamos atomazgos. Išmintingas, įtaigus, įtampos kupinas trileris. Būtina perskaityti!“ – Liv Constantine.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gerai susuktas trileris
 2. 100%
  Intriguojanti iki pat pabaigos istorija. Verta dėmesio.
 3. 100%
  Vienas geriausių skaitytų trilerių. įtraukiantis, lengvai skaitomas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...