Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
Naujiena klube

Višta strimelės galva

Rūta Vanagaitė

288 p., minkštas virš.,

21,3x14,3x2,1 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090130117,

Prekės kodas 9786090130117.

Dėmesio: Išankstinė prekė.

Klubo kaina:
11,99

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Riboto leidimo knyga. 
 
DĖMESIO: išankstinis užsakymas. 
Knygą planuojame turėti spalio 24 d. Kai knygą turėsime sandėlyje, nedelsdami Jums ją išsiųsime. Būkite pirmieji jos skaitytojai! 
Prekės, užsakytos kartu su išankstine preke, bus išsiųstos kartu su išankstine preke, kai tik ją turėsime sandėlyje. Jei pageidaujate kitas prekes gauti anksčiau, prašome suformuoti du atskirus užsakymus.
 
 
Sveika, mieloji, čia vėl aš, Vanagaitė. Gal skaitei mano skaisčiąją „Ne bobų vasarą“, gaurais apžėlusią knygą apie vyrus „Jis“, o gal netgi mano juodai juodus „Mūsiškius“?

Štai mudvi ir vėl susitikome. Šita rausva kaip saulėlydis knyga – tai mano gyvenimas. Kaip ant delno. Ant tavo delno. Gyvenimas ir septynios jo pamokos. Tik septynios.

Pasijuok kartu su manimi. Paliūdėk drauge. Įkvėpk vilties, kad gyvenimas tik prasideda ir kad jis yra velniškai gražus.

• Apie linksmas ir liūdnas gyvenimo patirtis.

• Apie pavasarį, atėjusį po rudens.

• Apie viltį, kurią išsaugodavau juodžiausiomis akimirkomis.

• Apie pasirengimą bet kokiame amžiuje priimti saulėtas gyvenimo dovanas.

Skaitydama patyriau daugybę emocijų – nuo juoko iki graudulio.

Yra tokių sąmojo perlų, kad nors imk ir nusirašinėk. Ir dar nepaprasto jautrumo.

Viena pirmųjų rankraščio skaitytojų

Giliai giliai turime vidinį balsą, kuris sako, kas esame ir kur turime eiti. Kai renkiesi gyvenimo kelią, pirmiausia turi paklausti savęs, kas tave uždega, kas veža ir ką darai gerai, be pastangų. Kam stenėti? Kai darai tai, kas tavo, nesteni. Kai eini savo keliu, tavo žingsnis lengvas ir grakštus.

Aš nestenu, kai rašau.

Balsas tavo viduje visada žino. Per jį kalba Dievo tau duota prigimtis. Jis yra tu – tikroji.

Rūta Vanagaitė – prodiuserė, viešųjų ryšių konsultantė ir rašytoja. „Višta strimelės galva“ – penktoji, autobiografinė, autorės knyga. 
Mielos Knygų klubo skaitytojos,
Skubėkite užsisakyti dabar, nes knyga bus Jūsų rankose anksčiau, nei pasirodys knygynuose!
Tik Jūs turite išskirtinę galimybę būti pirmosios, kurios į rankas paims pačią naujausią Rūtos Vanagaitės knygą „Višta strimelės galva“! 
Saulėtas gyvenimo dovanas pasirenkite priimti bet kokiame amžiuje!
Šios knygos puslapiuose sugulė autorės gyvenimas. Autorė pasakoja apie linksmas ir liūdnas gyvenimo patirtis, apie pavasarį, atėjusį po rudens ir apie viltį, kuri gelbėdavo juodžiausiomis akimirkomis. Ši knyga įkvėps vilties ir Jums – gyvenimas tik prasideda ir jis yra velniškai gražus.
Šioje knygoje telpa visa emocijų gama – nuo juoko iki graudulio.
Knyga į sandėlį atkeliaus spalio 24 d., tačiau rezervuokite ją dabar, kad vėliau netektų nusigraužti nagų dėl greitai ištirpusio knygos tiražo!
Kviečiame plačiau susipažinti su autore ir jos knyga:  
Višta srimelės galva, Rūta Vanagaitė, išankstinė knygos prekyba, nuoga tiesa apie Rūtos Vanagaitės gyvenimą, tiesa, persmelkta autorironijos. Sveika, mieloji, čia vėl aš, VAnagaitė. Štai mudvi ir vėl susitikome. Šita rausva skaip saulėlydis knyga - tai mano gyvenimas. Kaip ant delno. Ant tavo delno. Gyvenimas ir septynios jo pamokos. Tik septynios. PAsijuok kartu su manimi. PAliūdėk drauge, Įkvėpk vilties, kad gyvenimas tik prasideda ir kad jis yra velniškai gražus. KAi renkiesi gyvenimo kelią, pirmaiusia turi paklausyti savęs, kas tave uždega, kas veža ir ką darai gerai, be pastangų. Kam stebėti? Kai dara tai, kas tavo, nesteni. Kai eini savo keliu, tavo žingsnis lengvas ir grakštus. Knygų klubas.
Naujausioje Rūtos Vanagaitės knygoje visa emocijų gama- nuo juoko iki garudulio žėrintys sąmojo perlai - nors imk ir nusirašinėk, Knygų klubas.

 

Apie Rūta Vanagaitė

Festivalio LIFE įkūrėja, teatrologė, renginių ir TV projektų prodiuserė, leidėja, politikė, rinkimų ir viešųjų ryšių specialistė, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė. 1993-aisiais net buvo įvertinta kaip Lietuvos metų moteris. Dviejų bestseleriais tapusių knygų „Pareigos metas“ ir „Ne bobų vasara“, autorė.
Pirmoji Lietuvoje tokio pobūdžio knyga „Pareigos metas“ (2014 m.) tapo tikru pagalbininku ir atjaučiančiu draugu tiems, kuriuos netikėtai užgriuvo ar kurių netrukus laukia atsakomybė pasirūpinti senyvo amžiaus artimaisiais.
Antrojoje 2015 metais pasirodžiusioje ir didelio susidomėjimo sulaukusioje knygoje „Ne bobų vasara“, autorė kalba apie laisvę būti savimi, o šiuo atveju – būtent moterimi. Ji aprašo tai, ką pačiai teko atrasti bei suprasti, susidūrus su nustatytomis visuomenės normomis, spraudžiančiomis individus į stereotipinius rėmus. Autorė nelaiko savęs tobulumo pavyzdžiu, tačiau viliasi, kad tai, ką ji sudėjo savose knygose kažkam taps įkvėpimo šaltiniu.

Komentaras