Vongo ežeras

ISBN kodas: 9786090117187, EAN kodas: 9786090117187

Vongozero

Jana Vagner

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 70)
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090117187, ISBN kodas: 9786090117187, SKU: 000000000001110007, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Rusų, Puslapių skaičius: 392, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Rusų, Leidimo metai: 2015-03-06, Formatas: 24,2x14,8x3,2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Zita Marienė

Ypatinga kaina
13,93 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Dar vakar šie žmonės gyveno įprastą gyvenimą: turėjo jaukius namus, artimuosius, draugus, dirbo, mylėjo. Ir dar vakar jie nė už ką nebūtų sutikę atsidurti vienoje draugijoje. Nuo šiandien jiems lemta būti kartu ir jie teturės vienintelį troškimą – išgyventi.


Prabangiame Pamaskvio rajone gyvenančius Anią ir Seriožą pasiekia žinia – Maskvoje kilo mirtino gripo epidemija, ji nebesuvaldoma ir žaibiškai plinta, miestas uždaromas. Netrukus liaujasi veikti telefono linijos, internetas, dingsta elektra. Serioža ir Ania supranta – jie neturi kito pasirinkimo, tik viską palikti ir bėgti kuo toliau nuo žmonių ir mirtino užkrato. Laimei, tokia vieta yra, tai Seriožos medžioklės namelis pačioje Rusijos šiaurėje, Vongo ežero saloje. Serioža ir Ania pasiima brangiausius – sūnų ir tėvą, prie jų prisideda menkai pažįstami kaimynai bei Anios taip ir nepripažinę Seriožos draugai; slapta nuo Anios Serioža dar pasiima ir pirmąją savo žmoną su jųdviejų sūneliu. Keli visureigiai su keista draugija pajuda laukinės šiaurės link.


Likimo negailestingai suvestų bendrakeleivių laukia keli tūkstančiai mirtinai pavojingų kilometrų per visą užsnigtą Rusiją Karelijos link. Tušti miestai ir sudeginti kaimai, kiekviename kilometre tykanti grėsmė ir vis didėjanti panika. O maisto atsargos nenumaldomai senka, o priešiškumas vienas kitam didėja. Ar jiems pavyks išbūti kartu, kai išgyventi atrodys svarbiau, nei išlikti žmogumi?


Įtraukiantis ir provokuojantis „Vongo ežeras“ netelpa į vieno žanro rėmus – tai ir išlikimo istorija, ir kelio romanas, ir sukrečianti psichologinė drama. Žmogiškumo išbandymas čia tenka paprastiems žmonėms – jų vietoje nesunku įsivaizduoti bet kurį iš mūsų.


„Vongo ežero“ tęsinys knyga „Likę gyvi“.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 70)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pradėjusi knygą paskaičiau komentarus ir galvojau, kokių čia nesąmonių parašyta, nes tooookia jau nuobodi. Bet viename perskaičiau, kad tieks 100-uoju puslapiu taps įdomiau, tai nusprendžiau suteikti šansą bent iki šios ribos. Iš tiesų - kai atsirado daugiau veiksmo (net anksčiau nei ties 100-uoju), knyga stipriai pagerėjo, o paskui taip įtraukė, kad sunku buvo atsiplėšti.
  Žinoma, ne visas tobula. Kai kurie charakteriai tikrai per daug bjaurūs (manyčiau, kad tokios nemalonios ir neišvengiamos aplinkybės galėtų pakeisti žmones į geresnę pusę). Kartais ėmė nervas - atrodė, kad žmonės taip kvailai elgiasi, tikrai daryčiau kitaip. Nors iš tiesų nežinia, kaip būtų.
  Be to, labai trūko aplinkinio paveikslo - iš kur tas virusas, daugiau detalių, kas kitur vyko, kai kas atrodė sunkiai įtikima (kad virusas taip staigiai pražudė tiek daug žmonių, kad taip žiauriai su sergančiais elgiamasi - tikėčiausi daugiau medicininių priemonių :), kad viskas taip staigiai dingo (internetas, maistas ir tt).
  Anyway, knygą tikrai rekomenduoju!
 2. 100%
  Ypatinga knyga. Tai hiperbolizuota Covid 19 pandemijos versija, šluojanti gyvybes ištisuose miestuose Rusijoje. Ania, mylinti ir mylima savo vyro Seriožos, bet nemylima jo draugų ir buvusios jo žmonos. Ir jiems visiems tenka bėgti nuo siautėjančio viruso iš Maskvos priemiečio į pasaulio kraštą Karelijoje. Tai sunki išdyvenimo fiziškai ir psichologiškai drama.
 3. 100%
  Puiki knyga įtraukianti nuo pirmo puslapio. Tai išlikimo istorija ir sukrečianti psichologinė drama. Rekomenduoju
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...