Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Vyndariai: kerintis romanas apie vyną ir paslaptis

The Winemakers

Jan Moran

Iš anglų k. vertė Vaiva Lešinskaitė,

416 p., kietas virš.,

21x14x3 cm,

SOFOKLIS, 2016,

ISBN 9786094441837,

Prekės kodas 9786094441837.

Klubo kaina:
12,93
Knygyne:
14,69
Sutaupote:
1,76  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

ROMANTIŠKA GIJA SUPINA ŠEIMOS PASLAPTIS, VYNDARYSTĘ IR JAUNOS MOTERS LIKIMĄ


Atkakli ir aistringa Katerina svajoja išnaudoti savo talentą ir kartu su mama gaminti puikiausią Kalifornijos vyną, bet tai ne taip paprasta. Ją graužia baisi paslaptis, galinti amžiams nutraukti šeimos saitus. Katerina augina nesantuokinę dukrelę, kurios tėvas – didžioji gyvenimo meilė – nieko nepaaiškinęs prapuolė po lemtingosios nakties.


Kaip tik tuo metu, kai itin reikia paramos, jauna moteris sužino, kad paveldėjo vynuogyną Toskanoje, garsėjančioje puikiu vynu ir vyndarystės tradicijomis. Močiutės, kurios ji niekada nepažinojo, palikimas yra netikėčiausia galimybė pradėti gyvenimą iš naujo. Bet praeitį pamiršti ne taip lengva. Italijoje Katerina susipažįsta su tėvo, kurio net neprisimena, šeima ir atranda, kad nepriekaištingoji mama taip pat kruopščiai slepia savas paslaptis. Seniai nutikusi tragedija kėsinasi į Katerinos gyvenimo laimę...


KAIP IR SKAITYTOJŲ PAMĖGTAS JAN MORAN „PERGALĖS KVAPAS“, ĮDOMUS IR TIKROVIŠKAS ROMANAS „VYNDARIAI“ ĮTRAUKS IR LEIS MĖGAUTIS IKI PASKUTINIO PUSLAPIO.

 

Kitos autoriaus knygos. Jan Moran

Komentaras