ŽEMA KAINA
-10% su kodu: SUTAUPAU

Vyndarys

ISBN kodas: 9786090142899, EAN kodas: 9786090142899

The Winemaker

Noah Gordon

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 14)

EAN kodas: 9786090142899, ISBN kodas: 9786090142899, SKU: 000000000001112030, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2020-10-30, Formatas: 21,3x14,3x3, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Rima Rutkūnaitė

Ypatinga kaina
8,69 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nauja puikiai žinomų romanų „Gydytojas. Avicenos mokinys“ ir „Šamanas“ autoriaus knyga pasakoja apie XIX-ojo amžiaus Ispanijos vynuogyno savininko sūnų, kurio planus prasimušti gyvenime negailestingai sugriauna klastingas sąmokslas. 

Nedideliame Šiaurės Ispanijos vynuogių augintojų kaimelyje Santa Eulalijoje gyvena Džuzepas Alvaresas. Jo tėvas turi juodųjų vynuogių ūkį. Aistrą vynuogių auginimui ir meilę gimtajai žemei bei žaviajai Teresai jaučiantis Džuzepas norėtų perimti tėvo ūkį. Tačiau vaikinas yra antrasis savo tėvo sūnus, o tai reiškia, kad vynuogyną paveldės jo brolis, pirmagimis Donatas. 

Tuo tarpu Madride verda politinės intrigos: įtakingų pirklių, didikų ir kitų elito atstovų būrelis planuoja užgrobti valdžią. Į intrigų verpetą patenka ir būrys niekuo dėtų vaikinų iš Santa Eulalijos, tarp jų – ir Džuzepas. Ne savo noru įsipainiojęs sąmokslo pinklėse, vaikinas susiduria su visiškai nauju, iki tol nepažintu pasauliu. 

Naujoji realybė privers Džuzepą permąstyti vertybes ir pažinti tikrąjį save. Šios pamokos taps neįkainojamu lobiu jo kelyje į didžiąją svajonę – tapti talentingu, gerbiamu ir laimingu vyndariu. 

1926 m. JAV, Masačusetso valstijoje gimęs Noah Gordonas pirmąją knygą „Rabinas“ išleido būdamas 39-erių. Rašytojas išgarsėjo parašęs romaną „Gydytojas. Avicenos mokinys“, kuris daugelyje šalių tapo tikra sensacija. Autorius jau yra išleidęs devynis istorinius romanus, kurie pelnė ne vieną premiją ir yra vertinami viso pasaulio skaitytojų bei kritikų.

„Gebėjimas keliais žodžiais nutapyti sodriausius paveikslus – didžiausias N. Gordono talentas. Pamažu plėtojamas siužetas prieš skaitytojo akis išskleidžia panoraminį praeities pasaulio vaizdą.“ – Welt am Sonntag 

„Įtampa neleis atsitraukti nuo knygos.“ – Leipziger Volkszeitung 

„Sveika N. Gordono aistra istoriniams tyrinėjimams, jo gebėjimas sukurti išskirtinai realistinius veikėjus ir, svarbiausia, įgimtas rašytojo talentas, kuriam nėra ir negali būti jokio paaiškinimo, „Vyndarį“ neišvengiamai pavers dar vienu bestseleriu.“ – Elle Magazine (Ispanija) 

„Nuostabi istorija apie geraširdį žmogų, kuris tiesiog bandė daryti tai, ką ir kiekvienas iš mūsų – gyventi gyvenimą kuo geriau ir teisingiau.“ – amazon.com 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%
  Autorius ir vėl išlaiko savitą rašymo stilių. Devynioliktojo amžiaus Katalonija su politinėmis intrigomis ir klastomis. Dviejų brolių Džuzepės ir Donato Alvaresų gyvenimas mažame Ispanijos miestelyje. Geraširdis Džuzepė myli žmones, savo kaimą ir be jokios abejonės savo vynuogyną. Gražus prisilietimas prie Ispanijos istorijos, vyndarystės kultūros, žmogiškųjų savybių. Gražiai įpintas Mari Mar personažas taip tinkantis prie Džuzepės.
 2. 100%
  Įdomi knyga, nors iš pradžių sunkokai įtraukė. Įdomu buvo sužinoti apie vynmedžius, vyno spaudimą ir gamybą.
 3. 100%
  Labai patiko istorija papasakota šioje knygoje. Apskritai visos Noha Gordon knygos man buvo labai įdomios.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...