Nauja
Nauja
ŽEMA KAINA

Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros

ISBN kodas: 9786090138458, EAN kodas: 9786090138458

Men are from Mars, Women Are from Venus

John Gray

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090138458, EAN kodas: 9786090138458, SKU: 000000000001112033, Puslapių skaičius: 304, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2019-09-25, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x2,4, Knygyne: 12.59, Vertėjas: Elvyra Žurauskienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
7,55 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Johnas Gray’us yra garsus filosofijos mokslų daktaras, pasaulyje pripažintas bendravimo, tarpusavio santykių ir dvasinio augimo specialistas. Šios jo knygos tikslas – padėti vyrams ir moterims išvengti bendravimo sunkumų. Pateikdamas gyvenimiškų situacijų, pokalbių su klientais, autorius atskleidžia daug nesusipratimų keliančius porų elgesio stereotipus ir pataria, kaip juos patobulinti.
Geriau supraskime vyrų ir moterų kalbą.
Išmokime ugdyti ir puoselėti darnius tarpusavio santykius.
Sužinokime, kaip tinkamai išsakyti lūkesčius, kaip išvengti nesusipratimų ir įtampos.
Išnaudokime skirtumus, užuot juos neigę.
Pasistenkime suderinti vyriškas ir moteriškas savybes.
„Klystame manydami, kad jei partneris mus myli, tai jis elgsis taip, kaip mes elgiamės su mylimu žmogumi.“
JOHN GRAY
KNYGA „VYRAI KILĘ IŠ MARSO, MOTERYS – IŠ VENEROS“ IŠVERSTA Į DAUGIAU KAIP 45 KALBAS, VISAME PASAULYJE JOS PARDUOTA PER 40 MILIJONŲ EGZEMPLIORIŲ.
„Nors dauguma žmonių sutinka, kad vyrai ir moterys yra skirtingi, bet tik retas supranta, kaip labai jie skiriasi. Per paskutinius dešimt metų buvo parašyta daug knygų, kuriose bandoma apibrėžti tuos skirtumus. Padaryta svarbių atradimų, bet vis dėlto diduma knygų pateikia tik vienos šalies nuomonę ir skleidžia nepasitikėjimą ar nepasitenkinimą priešinga lytimi. Dažniausiai viena lytis parodoma kaip priešingos lyties auka. Reikėjo vadovo, kuris padėtų suprasti, kokie naudingi yra vyrų ir moterų skirtumai.
Mūsų skirtumų supratimas leidžia geriau bendrauti lytims. Juos suvokiantis asmuo jaučia savo vertę, laikosi oriai ir tuo pelno pasitikėjimą, malonesnį bendravimą ir didesnę meilę. Apklausęs daugiau kaip 25 000 savo paskaitų lankytojų, turėjau pagrindą teigiamai įvertinti vyrų ir moterų skirtumus. Juos išnagrinėję pajusite, kaip griūva nepasitikėjimo ir nepasitenkinimo siena.“
John Gray
Ilgus metus iš Marso kilę vyrai ir iš Veneros kilusios moterys gyveno drauge ir karštai mylėjo vieni kitus. Tačiau vieną dieną jie persikėlė į Žemę ir ten, paveikti atmosferos, prarado atmintį.
Ir vyrai, ir moterys užmiršo esą kilę iš skirtingų planetų ir stebėjosi, kad jie tokie nevienodi. Vienas rytas žmonėms iš atminties ištrynė viską, ką jie žinojo apie savo skirtumus. Sako, vyrai su moterimis nuo tada ir nesutaria. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Rekomenduoju kiekvienai moters ir vyro šeimai!
 2. 100%
  Gera knyga
 3. 40%
  Man ji labai sunkiai ir ilgai skaitėsi, labai daug pilstymo iš tuščio į kiaurą, ir to paties per tą patį. Esmė, kurią galima aprašyti vienu sakiniu, aprašyta 20 sakinių, dėl to nebuvo įdomu skaityti. Daug kas kartojasi. Perskaičiau, bet labai mažai ką pasiėmiau iš šios knygos, nes daug kas ir taip buvo žinoma, arba atrodė nesąmonės.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...