18%
18%

Vyrai. Tavo vyriška galia - vyrų protėvių šaknyse

ISBN kodas: 9786090140482, EAN kodas: 9786090140482

Donatas Kantakevičius

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 13)

EAN kodas: 9786090140482, ISBN kodas: 9786090140482, SKU: 000000000001112012, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2020-02-17, Puslapių skaičius: 160, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21,3x14,3x1,5, Knygyne: 15.49, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
12,70 €
Knygyne Kauno Centrinis knygynas. Kaina tikrinta 2021-09-10
15,49 €

Sutaupote 2,79 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Donatas Kantakevičius pradėjo vyriškumo skatinimo judėjimą Lietuvoje, suorganizavo daugiausia vyrų stovyklų gimtinėje ir užsienyje (Norvegijoje, Alpėse, Anglijoje, Škotijoje, Himalajuose, Tailande, Indonezijoje, Peru ir kitur).
Vyriškumo treneris ir keliautojas teigia, kad, jei vyrai žinotų, kiek jėgos, galios, stiprybės slypi  jų protėvių šaknyse, jie įgytų absoliutų pasitikėjimą ir prisiimtų visišką atsakomybę už savo gyvenimą bei perduotų išmintį ateities kartoms.
 Ši knyga yra vyriškos galios perdavimas, transformuojantis vyro mąstymą, suvokimą apie save. Knyga paremta asmenine, vyrų ir berniukų stovyklų, kelionių patirtimi. Tai galingas vyriškos energijos užtaisas, kuriuo autorius dalijasi su visais vyrais ir moterimis, norinčiomis pažinti vyrų pasaulį.

Daugiau informacijos
www.vyrai.eu

„Donatas – tikro vyro, kuris nebijo būti savimi, pavyzdys, kuriuo jis skatina ir kitus vyrus atskleisti savo tikrą pašaukimą: išsilaisvinti nuo kompleksų ir motyvuotai priimti visus gyvenimo iššūkius.“
Sergejus Maslobojevas

„Ši knyga – Vyrų Biblija. Skaitant krėtė elektra! Kosminė galios energija teka per knygą. Jutau vidinę transformaciją – atsirado neapsakomas pasitikėjimas, sprogo vyriškumo pradas veiklai. Donatas Kantakevičius – žmogus ir vyras iš didžiosios raidės. Pasakė – padarė. Nepažįstu kito tokios geležinės valios žmogaus. Garbė būti jo žmona. “
Rasa Kaktytė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai retas egzempliorius mūsų šalyje, mūsų brolio parašytas klausimynas, kuris kiekvienam kuris turi stuburą ir kiaušinius padės pasinerti labiau į savo dnr, į savo šaknis, į savo protėvių dvasią. Donatas smūgiuoja ir į žandikaulį, ir į kepenis ir į paširdžius, tam kad tu atsibustum brol mielas. Niekas kitas negali tau padėti tapti geriausia savo versija tik tu pats. Ir aišku tie aštrūs, kartais skaudūs klausimai X kuriuos privalai atsakyti sau jei nori tapti tikru kariu. Turiu perspėti jog silpniems neverta skaityti šios knygos, nes jums neatlaikys saugikliai. Čia nėra jokių melagysčių kaip tau turi pasisekti vien todėl kad tu svajoji guodiesi kad esi silpnas ir nuskriaustas. Čia nėra jokio melo ir pagražinimų kaip tu esi vertas kažko, ko tu iš tikrųjų nesi. Jei tu netapsi tuom kuris vertas, tu ir negausi to ko norėtum. Nori? Susiimk, atsistok ir pasiek tai. Arba MIRK negyvenęs. Jei manai kad esi pakankamai tvirtas ir nori maximumo iš savo gyvenimo - pasiimk šį vyro elementorių ir perskaityk. Atidžiai ir sąžiningai atsakyk į tuos klausimus ir eik pirmyn. Donatas tau padės!!!
 2. 100%
  Rekomenduoju knygą kuri sukuria ilgalaikiai verte tikro Vyro asmenybės formavimuisi.
 3. 100%
  Gėlės moteriai brangiau kainuoja nei ši knyga, bet perskaitę šia knyga gausit kelis kart daugiau ziniu sau ir savo moteriai! Tikrai verta persakaityt!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...