55%
55%

Vyras, kuris nepaskambino

GHOSTED

Rosie Walsh

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 6)

EAN kodas: 9786090134887, ISBN kodas: 9786090134887, SKU: 000000000001111205, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-11-16, Formatas: 23,5x14,3x3, Knygyne: 16.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Akvilina Cicėnaitė

Ypatinga kaina 7,64 €
Knygyne 16,99 €

Sutaupote 9,35 € (55%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šešios tobulos dienos. Tada jis dingo.
Meilės istorija, kurios ašis – tamsi paslaptis.
Kai Sara susipažįsta su Edžiu, juodu išsyk pamilsta vienas kitą. Sarai atrodo, kad jos gyvenimas pagaliau prasidėjo, Edis jaučia tą patį – regis, ir jis visą gyvenimą laukė jos. Sara tikra, kad juodu su Edžiu viską žino vienas apie kitą. Jam išvykus anksčiau suplanuotų atostogų ir pažadėjus paskambinti iš oro uosto, ji neturi dingsties juo suabejoti.
Bet jis nepaskambina.
Draugai Sarai pataria jį pamiršti, bet ji negali. Ji žino, kad kažkas nutiko – juk reikia visa tai kaip nors paaiškinti.
Bėga minutės, dienos, savaitės, Sara vis labiau nerimauja. Tada ji supranta, kad yra teisi. Esti priežastis, dėl kurios Edis dingo. Jis dingo, nes juodu nepasakė vienas kitam visos tiesos.
„Vyras, kuris nepaskambino“ – romanas apie neatskleistų paslapčių padarinius, apie praeitį, kurią reikia išmokti pamiršti, ir apie džiaugsmą leidus meilei triumfuoti.
Jaudinamai švelni istorija apie meilę, netektį ir visa tai, kas slypi tarp jų. Nuostabi, atvira, švelni, įtraukianti, nepamirštama...
Isabelle Broom, „Tavo paslapčių žemėlapis“ autorė
Rosie Walsh sukūrė itin šiuolaikišką, bet kartu sentimentalią meilės istoriją, kuri yra ir kaip detektyvas. Ji  įrodo, kad dabartiniam gyvenimui, pertekusiam informacijos, vis tiek prasmės suteikia ir mūsų santykiai, kupini laimės bei skausmo. Ši istorija ir sujaudina, ir įkvepia. 
Susan Hans O’Connor, „Penguin Bookshop“

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai romanas apie neatskleistų paslapčių padarinius, apie praeitį, kurią reikia išmokti pamiršti, ir apie džiaugsmą leidus meilei triumfuoti.Gera knyga.
 2. 100%
  Labai patiko!
 3. 100%
  Tai antroji šios autorės knyga, kurią perskaičiau. Įdomūs, sudėtingi literatūriniai veikėjai, intriguojantis siužetas, gera pabaiga. Tas stiprus, visa apimantis meilės jausmas, kuris suteikia galimybę žmogui suvokti tikrovę, nugalėti savo vidinius demonus, teisingai įvertinti susidariusią padėtį, mylėti save. Visada gera, kai tikrieji jausmai nugali, gėris laimi. Tai knyga, kuri nepaliks nė vieno abejingo skaitytojo.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()