Nauja
Nauja
ŽEMA KAINA

Vyšnių metas

ISBN kodas: 9786094444739, EAN kodas: 9786094444739

Die Zeit der Kirschen

Nicolas Barreau

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 5)

SKU: 000000000002190018, ISBN kodas: 9786094444739, EAN kodas: 9786094444739, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 320, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2022-07-21, Formatas: 21,6x14,4x2,2, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Vilija Žemaitaitytė

Ypatinga kaina
11,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nuostabi meilės svajingajame Paryžiuje istorija, kurioje prancūzų virtuvė susilieja su magišku literatūros pasauliu.  


Orėli, žavinga restorano „Le Temps des Cerises“ savininkė, jau metus draugauja su Andrė Šabanė, vyriausiuoju leidyklos „Éditions Opale“ redaktoriumi ir sėkmingu autoriumi, pasirašančiu Roberto Milerio slapyvardžiu. Artėja Valentino diena, tad Andrė būtų idealus metas pasipiršti...

Tačiau įsikišęs likimas sumaišo kortas – tą vakarą Andrė pristato savo naują knygą ir atskleidžia, kas esąs, o Orėli sužino, kad jos nedidukas restoranas įvertintas „Michelin“ žvaigžde. Netikėta šlovė merginą itin pradžiugina, kol paaiškėja, kad įvyko nesusipratimas. Iš tikrųjų „Michelin“ pelnė kitas restoranas tokiu pat pavadinimu, ir jo šefas, arogantiškasis Žanas Mari Maronjė, pasimėgaudamas išjuokia tariamą Orėli naivumą.

Vis dėlto gyvai sutikusi garsųjį šefą Orėli nusprendžia iš jo pasimokyti kulinarijos meno. Šis žavus mėlynakis ne tik dieviškai gamina, bet ir garbina meną ir yra nepataisomas romantikas. Kuo baigsis jųdviejų pažintis, kai sėkmės ir moterų dėmesio išlepintas Žanas pirmąsyk pajus pavydo geluonį? 
 

Nicolas Barreau – prancūzų rašytojas, visą pasaulį sužavėjęs savo romanais. „Sofoklis“ jau išleido šias autoriaus knygas: „Paryžius visada gera mintis“, „Vieną vakarą Paryžiuje“, „Moters šypsena“, „Mažų stebuklų kavinė“ ir  „Meilės laiškai iš Monmartro“. Jo knygos visame pasaulyje parduotos didesniu nei trijų milijonų tiražu.

„N. Barreau – tikras romantinės komedijos meistras.“ – La Stampa


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Iš pradžių skaitėsi sunkokai, vėliau įtraukė ir buvo įdomu. Tik dar kartą įrodė kokiu kvailu ir neprognozuojamu žmogumi gali padaryti pavydas laibai mylintį žmogų: tiek rašytoją, leidyklos vyriausiąjį redaktorių Andrė, tiek šauniąją bistro šefę Oreli. Ir aplamai malonu buvo skaityti apie gurmaniškąją Prancūziją. Aprašymas kitoje viršelio pusėje sakyčiau kiek netikslus. Nebuvo jau toks ryškus restorano šefo su žvaigždute Žano Maronje pavydas palyginus su Andrė.
 2. 80%
  Lengvai ir greitai perskaitoma knyga, tikėjausi rasti kokį prancūzišką valgio receptą, deja.
 3. 80%
  Lengvas, paprastas romanas, žavintis savo veiksmo vieta, leidžiantis pasimėgauti gurmaniška, prancūziška virtuve, įdomiais personažais ir plačia jausmų skale. Veiksmas vyksta ne tik Paryžiuje, bet ir Vėtiojyje, Živerni, kur gyveno ir kūrė Klodas Monė, pamatyti jo sodus su garsiosiomis nympheas, vandens lelijomis, gražiuoju japonišku tiltu, kurie buvo nutapyti daugelyje Monė paveikslų. Tai tik fonas meilei, pasitikėjimui.
  Ši knyga - tai malonus laiko praleidimas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...