30%
30%
TOP
TOP

Vyvenimas

Beata Tiškevič

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 61)

SKU: 000000000002174844, EAN kodas: 9786098184235, ISBN kodas: 9786098184235, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 368, Leidimo metai: 2017-12-13, Formatas: 21x14,8x2,3, Knygyne: 18.99, Leidykla: BALTO

Ypatinga kaina 13,24 € Knygyne 18,99 €

Sutaupote 5,75 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Vyvenimas” – jausminga aktorės, televizijos ir radijo laidų vedėjos, straipsnių autorės, socialinių projektų kūrėjos Beatos Tiškevič memuarų knyga, kurioje ji atskleidžia niekur nepasakotas istorijas apie skaudžias vaikystės patirtis, pirmuosius darbus, nedrąsius žingsnelius televizijoje, sunkias skyrybas ir tai, ko šie geri ir blogi išgyvenimai išmokė ir ką padėjo suprasti. Knygoje kiekvienas žmogus atras dalelę savęs – įžvelgs santykiuose su tėvais, mylimaisiais, draugais ir aplinkiniais.

„Ši knyga ne tik apie mane. Ji – ir apie tave, jeigu tau bent kartą teko skirtis su mylimu žmogumi ir tuomet tu pagalvojai, kad čia gyvenimas ir baigsis. Ji – apie tave, jeigu kartais užplūsta mintys, kad tave, mažą vaiką, per menkai mylėjo. Jeigu tau yra tekę glostyti jau atšalusią artimo žmogaus ranką. Jeigu gyvenimas buvo tave užsupęs taip, kad norėjai išlipti. Jeigu jau pastebėjai, kad dažnai viskas vyksta visai ne pagal planą, tačiau stengiesi tai priimti. Tikiuosi, kad mano atvirumas nušvies kelią ir tau.”
Beata Tiškevič

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 61)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nauji metai, nauji iššūkiai, tačiau man labai sunkiai sekėsi pradėti naują 2020 metų knygų skaitymo iššūkį sau. O ši knyga!... "Suvalgiau" labai greit, ir taip įkvėpiau save toliau griebti knygas viena po kitos... Ir ne tik griebti knygas, bet ir savo gyvenimą į savo rankas. :) Turbūt ją reikėtų vis karts nuo karto paskaityti iš naujo, kad vėl naujai sparnai pakiltų. Knyga puiki, visiškai paprastai nepaprasta knyga apie autorės gyvenimą, klaidas, depresiją, nesėkmes, sėkmes, iš vaikystės besivejančius demonus ir kasdienybę, kurią mes patys turime išmokti susikurti, atrasti, pamilti. Tai knyga nuo žmogaus žmogui, ypač stipriai paliečianti panašios kartos žmones, gimusius jau žengiant į laisvą Lietuvą, bet vis dar vaikomus sovietinio konservatyvumo šmėklų. Tai knyga tam, kas nori išsilaisvinti, tapti pačiu savimi, pamilti, priimti save su visomis ydomis. Lengvas rašymo stilius, skaitosi labai gerai ir greitai, kupina citatų, kurias tikrai norisi išsirašyti, lašelis poezinių/lyrinių minčių kasdienėje kalboje - skaitai, ir, rodos, kalba tau ir dėl tavęs.. Paskaitykit, kartais tereikia tik paprastos, šiltos knygos, kad nepaprastai paliestų visą sielą. :) Ne itin suprantu didžiulę kritiką šiai knygai. Tai atvira, kažkuriuo metu savyje paklydusio žmogaus istorija. Argi mes ne visi kažkuriuo gyvenimo metu tokie esame?
 2. 100%
  "Vyvenimas" - tai, visų pirma,mano nuomone,labai drąsi autorės gyvenimiška "išpažintis" ,nevengiant visų aštrių kampų ,kompleksų ,meilės peripetijų aprašymo...Knygoje galime kartu sekti autorės brandą ,augimą,pergyvenimą šiek tiek mazochistinių santykių ,nemeilę sau,ir ,galiausiai virtimą save pilnai priimančia asmenybe,moterimi,kuri drąsiai meta iššūkį visoms savo baimėms,įveikia jas.Labai įdomi knyga ,pilna polėkio ,meilės gyvenimui,žmonėms.
 3. 100%
  Labai žmogiška knyga. Daug kas taip gyvena, jaučiasi kaip Beata, bet nevisi drįsta prisipažinti, kad gyvenimas ne vien rožėmis klotas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...