ŽEMA KAINA

XOXO

ISBN kodas: 9786090151891, EAN kodas: 9786090151891

XOXO

Axie Oh

EAN kodas: 9786090151891, ISBN kodas: 9786090151891, SKU: 000000000001113372, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 344, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-08-09, Formatas: 21,3x14,3x2,9, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Dalia Paslauskienė

Ypatinga kaina
13,73 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jaunimui nuo 13 metų

Violončelės vunderkindė Dženė turi vieną tikslą: įstoti į prestižinį universitetą. Dėdės Džėjaus karaokės bare Los Andžele susipažinusi su paslaptingu gražuoliu Džajevu, ji nujaučia, kad šis vaikinas gali sujaukti jos kruopščiai kurtus planus. Bet, užėjus silpnumo akimirkai, vieną vakarą ji leidžiasi į nepamirštamus nuotykius, o paskui vaikinas nieko netaręs išnyksta iš jos gyvenimo. 

Po trijų mėnesių su motina atvykusi į Seulą prižiūrėti pasiligojusios močiutės, Dženė apstulbsta vėl sutikusi Džajevų. Pasirodo, jis mokosi toje pačioje menų akademijoje, į kurią ji pati įstojo pusmečiui. Be to, jis ne šiaip sau moksleivis. Vaikinas yra vienos garsiausių pasaulyje K-popso grupės narys. Tai popmuzikos žanras, atsiradęs Pietų Korėjoje ir laikomas šios šalies kultūros dalimi. 

Džajevui griežtai draudžiama susitikinėti su merginomis. Kai santykiai ima trukdyti ne tik Dženės studijoms išsvajotame muzikos universitete, bet muzikanto karjerai, merginai tenka visam laikui apsispręsti, ar ji pasiryžusi rizikuoti dėl meilės. 


Naujoviškas, modernus pripažintos autorės Axie Oh romanas, žavintis šiuolaikinės uždraustos meilės istorija, besisukančia prašmatniame ir išskirtiniame korėjietiškos popmuzikos pasaulyje.


„XOXO“:

šiuolaikiška, nesudėtinga ir aktuali knyga;

jaunatviška, miela ir linksma romantinė istorija;

keliami klausimai, kas gyvenime svarbiau – meilė ar karjera;

parodoma, kokią kainą, susijusią su asmeniniu gynimu, kartais priversti mokėti talentingi, populiarūs, karjeros siekiantys žmonės;

knygoje įpinami Pietų Korėjos kultūros elementai, leidžiantys skaitytojui pažinti šalį;

parodoma šeimos ir šeimos palaikymo svarba jauno žmogaus gyvenime.


Axie Oh – jaunosios kartos korėjiečių kilmės amerikiečių rašytoja, baigusi Korėjos kultūros studijas ir kūrybinį rašymą. Jai labai patinka K-popso stiliaus muzika, anime, raštinės reikmenys, knygos ir arbata su pienu. Axie Oh jau parašė keturias knygas jaunimui, jos visos įvairiai susijusios su Pietų Korėjos kultūra. Daug palankių jaunųjų skaitytojų vertinimų sulaukusi „XOXO“ – pirmasis autorės kūrybos vertimas į lietuvių kalbą. 


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...