ŽEMA KAINA

Ypatingų vaikų namai

ISBN kodas: 9786090127858, EAN kodas: 9786090127858

Miss Peregrine‘s home for Peguliar Children

Ransom Riggs

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 17)
Knyga, virtusi filmu

ISBN kodas: 9786090127858, EAN kodas: 9786090127858, SKU: 000000000001111176, Puslapių skaičius: 408, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2017-04-21, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x3,95, Knygyne: 14.09, Vertėjas: Aurelija Jucytė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
8,45 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Šešiolikametis Džeikobas Portmanas nė kiek neabejojo, kad jo gyvenimas yra ir bus niekuo neypatingas. Būdamas mažas, jis nepaprastai žavėjosi savo seneliu, jo nuotykių kupinu gyvenimu, kvapą gniaužiančiomis istorijomis apie pabaisas ir ypatingus vaikus. Bet Džeikobas užaugo, senelio pasakojimai jam jau atrodė tik pramanai, kuriais net gėdijosi tikėjęs, o keistos senos nuotraukos – tik klastotės. 

Tačiau atėjo diena, kai akimoju viskas pasikeitė. Paskutiniai senelio žodžiai, miške šmėkštelėjusi pamėklė, Džeikobą pasiekęs paslaptingas senelio paliktas laiškas – keistenybių pernelyg daug, kad galėtum numoti ranka.

Ir Džeikobas išsiruošia į kelionę – į mažytę salelę prie Velso krantų. Kadaise ten veikė panelės Peregrinės ypatingų vaikų namai – juose ir užaugo jo senelis.
Ir jeigu Džeikobui kur nors lemta atskleisti senelio paslaptis – tai tik ten...

Kupinas įtampos, jaudinantis, nepaprastai intriguojantis
romanas. Stulbinančių nuotraukų ir teksto derinys padeda
sukurti išties nepamirštamą istoriją.

Johnas Greenas, knygos „Aliaskos beieškant“ autorius

Skaitytojai, ieškantys naujojo Hario Poterio, neabejotinai norėtų apsilankyti panelės Peregrinės ypatingų vaikų namuose.

CNN

Žodis „ypatingas“ per silpnas šiai knygai apibūdinti. Kraują gyslose stingdantis, nuostabus Riggso romanas jau žengia ir į kino ekraną.

People

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 17)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nereali knyga.
 2. 100%
  Istorija nereali, kitokia, šiurpoka, nepasaldinta ir įtraukianti iki paskutinio puslapio! Iliustracijos, nuotraukos, esančios knygose , sukuria stiprią tikrumo atmosferą, imi tikėti šiam pasauliui iš tiesų egzistuojant, o jis visiškai ne jaukus ir tikrai ne pūkuotas, o kupinas didžiausių baisybių. Oda, vietomis, pagaugais nueina. Tikrai vienas geriausių skaitytų fantastinių kūrinių, tad kam be reikalo kalbėti, kviečiu, labai labai rimtai, ieškoti kur gauti ir skaityti, skaityti, skaityti! Ypač kas mėgsta fantastikos žanrą - negalite likti neskaitę apie ypatinguosius vaikus, nes tai tikrai kažkas naujo, kitokio, šiurpesnio ir nemenkai įtempto.
 3. 100%
  Nuostabi meilės istorija. Iš karto noriu pasakyti, kad filmas knygos neatitinka, tad rekomenduoju perskaityti knygą;)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...