20%
20%

Žaidimas DOMINO SKAIČIUOK LINKSMAI GRANNA

Nėra Autoriaus

Featured Product: Ne, EAN kodas: 5900221052503, ISBN kodas: 5900221052503, SKU: 000000000005174078, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2018-03-13, Viršelio tipas: Kita, Formatas: 19x19x3,6, Leidykla: Granna

Ypatinga kaina 8,23 € Knygyne 10,29 €

Sutaupote 2,06 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Smagus žaidimas, skirtas 1-4 žaidėjams.
Žaidimo komplektą sudaro: 28 domino kortelės, dėlionė, žaidimo instrukcija.
Galimi keli žaidimo variantai.
I varinatas – sudėkime gyvatėlę. padėkite visas domino korteles paveikslėliais į viršų. Išsirinkite vieną domino kortelę, nuo kueios pradėsite dėlioti gyvatėlę. Užduotis: visas likusias domino korteles sudėti į eilutę arba gyvatėlę taip, kad ant pridedamos domino kortelės skaitmuo arba keksiukų skaičius būtų toks pats, kaip ir ant tos, prie kurios ji pridedama. Naujos domino kortelės pridedamos tik gyvatėlės galuose (į gyvatėlės vidurį kortelės pridėti negalima).


II variantas – žaiskime domino.
Visas domino korteles apverskite paveikslėliais žemyn ir atsargiai išmaišykite. Kiekvienas žaidėjas pasiima po 5 domino korteles. Visos kitos domino kortelės lieka užverstos. Žaidimą pradeda žaidėjas, kuris turi didžiausią dublį (6 ir 6 arba mažesnį).

Dublis – tai domino kortelė, kurioje esantis skaitmuo ir nupieštų keksiukų skaičius sutampa. Jei dublio niekas neturi, žaidimą pradeda žaidėjas, turintis kortelę su didžiausiu skaitmeniu. Žaidžiama pagal laikrodžio rodyklę. Žaidėjai iš eilės deda korteles taip, kad ant pridedamos domino kortelės esantis skaitmuo arba keksiukų skaičius būtų toks pats, kaip ir ant tos, prie kurios ji pridedama. Jei žaidėjas neturi tinkamos pridėti kortelės, jis ima vieną iš apverstųjų. Ima po kortelę tol, kol randa reikiamą. Žaidimas baigiasi, kai vienas iš žaidėjų nebeturi domino kortelių (jis laimi žaidimą), arba kai nebelieka apverstų kortelių ir nė vienas iš žaidėjų neturi tinkamos pridėti kortelės (laimi tas, kieno kortelėse yra mažiausias taškų skaičius).

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...