25%
25%

Žaisti su mirtimi

ISBN kodas: 9789955137474, EAN kodas: 9789955137474

Play Dead

Angela Marsons

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 18)

ISBN kodas: 9789955137474, EAN kodas: 9789955137474, SKU: 000000000002175998, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2018-03-23, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Formatas: 22x15x2,8, Knygyne: 14.49, Vertėjas: Bronislovas Bružas, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina 10,87 € Knygyne 14,49 €

Sutaupote 3,62 € (25%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę


Numirėliai paslapčių neatskleidžia... nebent įsiklausysite. 

Mergina nieko nereginčiomis akimis žvelgė į mėlyną dangų, jai iš burnos virto žemės. Virš kruvinos masės buvo pakibęs musių debesis. 
Vesterlio mokslinių tyrimų įstaiga skirta ne silpnų nervų žmonėms. Vadinamojoje lavonų fermoje tyrinėjami žmonių puvimo procesai, jos valdose galima rasti įvairios irimo stadijos palaikų. Čia detektyvė inspektorė Kima Stoun su savo komanda užeina neseniai mirusios jaunos moters kūną — panašu, kad žmogžudys rado vietą, idealiai tinkamą nusikaltimams slėpti. 
Netrukus užpuolama ir čia mirti paliekama antra mergina; ji apsvaiginta kvaišalais, burna prigrūsta žemių. Stoun ir jos komandai akivaizdu, kad tai to paties žudiko rankų darbas. Bet kiek dar lavonų jie aptiks? Ir kas taps kita auka? 
Kai dingsta vietinė reporterė Treisė Frost, įtampa sustiprėja. Aiškėja, kad nusikaltėlio paslapties reikėtų ieškoti praeityje... Bet ar detektyvė Kima Stoun spės išsiaiškinti tiesą anksčiau, nei suluošintos psichikos žmogus pasiglemš dar vieną gyvybę?

Atsiliepimai
Perskaičiau knygą vienu prisėdimu, taip, ji iš tikrųjų tokia įdomi. Idealus kriminalinis trileris, puikus siužetas, įtikinami veikėjai, įtampa... ir kaip joks kitas iškrypęs, šiurpą keliantis žudikas. Knyga prikausto dėmesį, ji neabejotinai taps vienu iš mano geriausių metų skaitinių... 
* The Book Review Cafe

Oho, knyga velniškai puiki ir tikrai geriausia iš šios serijos... negailestingesnė už kitas, skatinanti dar labiau įsitempti. Ji pakerės kriminalinių trilerių gerbėjus. Jei nesate susipažinę su kitomis serijos apie detektyvę Stoun dalimis, šią knygą galite skaityti kaip atskirą romaną, bet aš patarčiau perskaityti visą seriją, kuri tiesiog per gera, kad ją praleistumėte pro akis... Šitai knygai rekomendacijų negaila, ji fantastiška arba, kaip sakoma Juodajame Krašte, verčianti iš kojų! 
* Chelle’s Book Reviews 

Užkabina ir nepaleidžia... Kol skaitote naujausią knygą iš nuostabios serijos apie Kimą Stoun, gyvenimas sustoja... Ji fantastiška. 
* Reading „Room with a View“
Ohoho. Minutėlę palaukite, kol atgausiu kvapą, nes ką tik baigiau skaityti naujausią Angelos Marsons romaną... Prarykite jį bet kokiu pavidalu, tik būtinai tai padarykite. Paėmę dėmesį užvaldantį, kraują kaitinantį, širdies pulsavimą spartinantį kūrinį, leisitės į kelionę, kuri, perskaičius knygą, dar ilgai išliks mintyse. 
* Caroline-Writes 
Turbūt geriausias trileris, kokį teko skaityti. Nuo įtampos vos įstengiau kvėpuoti ir man labai sunkiai sekėsi atsiplėšti nuo aprašomų įvykių. 
* Readheaded Bookworm
Guldau galvą, kad niekas nesugebės nusigręžti nuo knygos puslapių. Aš niekaip nepajėgiau nuo jos atsitraukti... istorija priskaustanti ir neretai gąsdinanti.
* Book Addict Shaun
Ar galiu jai duoti šešias žvaigždutes? Tai geriausia knyga, kokią esu skaitęs... Niūri, įtempta, šiurpinanti — tiesiog nepriekaištinga. 
* The Bookshelf Blog
Intriguojanti, sukrečianti įtampos kupina knyga. 
* Best Crime Books & More 
Oho, aš nemaniau, kad Angelos Marsons serija apie detektyvę Kimą Stoun dar gali nustebinti, bet šita dalis mane išties pribloškė! Dinamiškas, įtemptas kūrinys prilygo „Linksmųjų kalnelių“ atrakcionui, ir man patiko kiekviena pasivažinėjimo akimirka. Vertinu puikiai ir, be abejo, labai labai rekomenduoju. 
* Cal Turner Reviews

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 18)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puikus detektyvas!
 2. 100%
  Įdomi,kaip ir visos šios serijos knygos
 3. 100%
  Kaip ir kitos dalys, ši patiko labai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...