35%
35%

Žali sausainiai. Knyga sveikiems neurotikams

Agnė Matulaitė

Vertinimas nėra galimas:
97% of 100
(įvertinimai 6)

EAN kodas: 9786094662812, ISBN kodas: 9786094662812, SKU: 000000000002174674, Puslapių skaičius: 304, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2017-11-21, Formatas: 20,6x13,5x3, Knygyne: 13.69, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina 8,90 €
Knygyne 13,69 €

Sutaupote 4,79 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Knygoje – psichologės-psichoterapeutės Agnės Matulaitės tekstai, netikėtos, jautrios įžvalgos apie mūsų kasdienybę ir santykius, kūną ir jausmus, baimes ir atvirumą sau, kitam, savo gyvenimui.

Sveikas neurotikas – tai aš pati. O gal šiek tiek ir Tu. Nuolat ieškantis. Bandantis kažin ką gerinti. O gal tik suprasti. Išsilaižyti žaizdas. Nerimstantis ir kartu visai sveikai funkcionuojantis. Tikiuosi, ši ne visai iškepusi, netobula, bet svarbių nesąmonių knyga (iš dalies todėl ir pavadinta žaliais sausainiais) padės kam nors (at)pažinti save. Galbūt apkabins kažką, kas jaučiasi vienišas ar nesuprastas. O gal paskatins pasijausti stipresniam, nes jau yra kažkas kitas, kas dvejoja, nežino ir to nesibaimina. O gal baiminasi, bet vis tiek žengia į priekį. Gal leis atviriau bendrauti mums vienam su kitu realybėje? Daugiau rizikuoti. Jautriau skaudėti, bet smagiau ir džiaugtis. 
Agnė Matulaitė

Jums pažįstamas tas jausmas, kai po visus namus ieškai kokio nors daikto ir netikėtai randi savo kišenėje? Arba kai eini pro tą pačią vietą keletą kartų per dieną ir staiga pastebi, ko iki tol nematei? Taigi. Agnė visiškai netikėtai kitaip rašo apie tai, ką mes kasdien patiriame, bet dažnai to nepastebime ir nepakankamai įsisąmoniname. 
Dr. Paulius Skruibis, psichologas 

Agnės Matulaitės tekstuose subtiliai susilieja psichoterapinė patirtis ir tiesiog mąstančio bei jautraus žmogaus – motinos, žmonos, draugės, dukros, anūkės – gyvenimo pajauta. Jos drąsa būti pažeidžiamai ir atvirai priartėti prie savęs ir kito įkvepia, kviečia pažinti ir pripažinti, kas esame iš tikrųjų, o pripažinus – būti savimi ir išdrįsti gyventi savo tikrą gyvenimą. 
Teklė Kavtaradzė, kino ir teatro dramaturgė

Aš dar nemačiau Lietuvoje tokių šviesių, šiltų knygų – tokių nuoširdžių ir visiškai tikrų, duodančių daugiau, nei bet koks psichoterapijos veikalas. Skaičiau ir pirmąkart gyvenime pajutau, kad ne tik aš priimu ir suprantu knygą, bet kad ir pati knyga priima ir supranta mane, lyg būtų gyvas ir tikras žmogus, kuris su manimi kalbasi. Ši knyga ne apie psichoterapiją. Ši knyga savaime yra psichoterapija. Joje tiek gėrio ir atradimų, kad jų užteks mėnesiui. Kasdien po kelis atradimus, padedančius pasijusti laimingam. Man šios knygos reikia. Kai ją perskaitysite, suprasite, kodėl jos reikia ir jums.
Ričardas Savukynas (Rokiškis Rabinovičius), tinklaraštininkas 

Agnė Matulaitė – praktikuojanti psichologė-psichoterapeutė, socialinių mokslų daktarė, Fenomenologinių tyrimų instituto vadovė, Londono Birkbecko universiteto tyrimų garbės narė, Kembridžo universiteto akademinio rašymo grupės narė. Dėsto ir konsultuoja Fenomenologinių tyrimų institute, podiplominių studijų studentams Vilniaus universitete ir Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute. Augina tris vaikus.  

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Lengva, bet kartu ir gili knyga. Autorė profesionaliai, bet kartu ir asmeniškai nagrinėja visuomenei rūpimus klausimus.
 2. 100%
  Norėčiau parašyt, kad "nieko naujo nesužinojau", bet kaip gera suprast, kad viskas vienodai pažįstama, aktualu ir man, bendražmogiška.
  "Kaip oriai sugebėti priimti pagalbą. Kaip prašyti padėti. Kaip savo bejėgiško kūno ar galimybių neprilyginti nevisavertiškumui. Kaip jaustis stipriam dvasiškai, net kai nėra akivaizdu, kad esi kažkam labai naudingas ar nepakeičiamas. Kaip nesijausti beviltiškai net ir tada, kai bet kokia kryptingesnė veikla yra šimtą kartų nutraukiama kieno nors kito poreikiams tenkinti."
 3. 100%
  Labai gera, su humoru, apie kasdieninį mūsų gyvenimą. Rekomenduoju. Labai patiko
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()