GERA KAINA

Žalia šviesa

ISBN kodas: 9786090151235, EAN kodas: 9786090151235

Greenlights

Matthew McConaughey

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 7)

EAN kodas: 9786090151235, ISBN kodas: 9786090151235, SKU: 000000000001112681, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 304, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-06-21, Formatas: 23,3x15,4x2,8, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Eglė Černiauskaitė

Ypatinga kaina
17,75 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

#1 NEW YORK TIMES BESTSELERIS

Parduota daugiau nei du milijonai knygų!

„Viena geriausių metų knygų.“ – THE GUARDIAN

Kino akademijos apdovanojimą pelniusio, „Oskaru“ apdovanoto aktoriaus Matthew McConaughey atsiminimai, kupini šmaikščių nutikimų, laisvūnų išminties ir sunkiai išmoktų pamokų, kaip džiaugtis gyvenimu.

Nugyvenau penkiasdešimt metų. Keturiasdešimt dvejus iš jų bandau atspėti gyvenimo mįslę, pastaruosius trisdešimt penkerius rašau dienoraštį. Užrašus apie sėkmę ir nesėkmes, džiaugsmus ir nuoskaudas, nustebinusius ir prajuokinusius dalykus. Trisdešimt penkerius metus mėginu suprasti, atsiminti, atpažinti, sukaupti ir užrašyti tai, kas mane jaudino ar įkvėpė gyventi toliau. Kaip būti teisingam. Kaip nesinervinti. Kaip džiaugtis gyvenimu. Kaip neįžeisti žmonių. Kaip neįsižeisti. Kaip būti geram. Kaip gauti tai, ko noriu. Kaip rasti gyvenimo prasmę. Kaip būti savimi.

Taigi susikroviau tuos sąsiuvinius ir nusipirkau bilietą į vieną pusę iki vienišos trobelės dykumoje; čia ir pradėjau rašyti knygą, kurią šiuo metu laikote rankose: albumą, kroniką, savo gyvenimo istoriją. Apie tai, ką mačiau, apie ką svajojau, ko vaikiausi, ką daviau ir ką gavau. Apie žiaurumo malonę, tiesą ir grožį. Apie bergždžias pastangas pabėgti nuo lietaus ir jaudulį šokant tarp lašų.

Tikiuosi, tai gardūs vaistai, pora aspirino tablečių, o ne ligoninės lova, kosminis skrydis į Marsą, kuriam nereikia piloto leidimo, apsilankymas bažnyčioje be prievolės vėl įtikėti ir juokas pro ašaras.

Tai meilės laiškas. Meilės gyvenimui. 

Ši knyga – vadovas, kaip įžiebti kuo daugiau žalios šviesos. Ir suprasti, kad geltona ir raudona galiausiai irgi tampa žalia. 

„Nepaprastai nuoširdi ir be galo atvira knyga. Matthew McConaughey išeitos sunkios gyvenimo pamokos moko: svarbiausia – ne laimėti, o suprasti“, – Markas Mansonas, knygos „Subtilus menas nekrušti proto“ autorius


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Iš pradžių buvo tiesiog įdomu, paskui nesitikėjau nieko, o galiausiai buvo labai gerai. Tiesiog skaityti ir sekti šio žmogaus patirtis ir mintis apie gyvenimą, taip pat mąstyti kartu. Ši knyga - šiltas apkabinimas ir grubi tikrovė vienu metu. Užverčiau ir šypsojausi.
 2. 100%
  Labai patiko! Seniai beskaičiau tokią įtraukiančią knygą.
 3. 100%
  Suvalgoma per kelis vakarus, bet skonis lieka ilgai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...