Nauja
Nauja
-10% su kodu: SUTAUPAU

Žalioji ragana: vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos tur tų magijos paslaptys

ISBN kodas: 9786094930102, EAN kodas: 9786094930102

The Green Witch: Your Complete Guide to the Natural Magic of Herbs, Flowers, Ess

Arin Murphy-Hiscock

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002190493, ISBN kodas: 9786094930102, EAN kodas: 9786094930102, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 288, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-10-07, Formatas: 18,5x12x2,5, Leidykla: Liūtai ne avys , Vertėjas: Gytė Jermolina

Ypatinga kaina
6,39 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Širdyje žalioji ragana yra gamtininkė, žolininkė, išmintinga moteris ir gyduolė. Ji panaudoja gamtos galią; ji semiasi energijos iš žemės ir visatos; ji pasitelkia gamtos objektus, tokius kaip akmenys ir kristalai, norėdama bendrauti su žeme, kurioje gyvena; gydydama ji naudoja augalus, gėles, aliejus ir žoleles; ji kreipiasi į gamtą patarimo; ir ji gerbia kiekvieną gyvybę, kad ir kokia mažytė ji būtų.


Šioje knygoje sužinosite, kaip žalioji ragana panaudoja žoleles, prieskonius, augalus ir gėles, norėdama paruošti vaistų ir aliejų kasdieniam gydymui, taip pat kaip kristalai, įvairūs akmenys ir net vytelės gali padėti atrasti pusiausvyrą visame kame. Sužinosite, kaip atrasti darną tarp pagrindinių žemės elementų ir leisti savo sielai užmegzti ryšį su kiekviena gyva būtybe. Žalioji ragana susitelkia į harmoniją, gydymą ir darnų santykį su žeme, tačiau tuo pačiu metu ir su žmonėmis bei savimi. Šiame vadove taip pat pristatyti lengvai suprantami nurodymai, kaip paruošti žolelių ir prieskonių mišinius, vaistus, supažindinama su ritualais, yra švento maisto receptų ir informacijos, kaip klausytis gamtos ir su ja bendrauti. Jūs ne tik atrasite darnų ryšį su gamta, bet ir panaudosite savo pačios galią. Sužinosite apie žaliosios raganos pasaulį ir atrasite gamtos galias, glūdinčias jumyse.


Laikydama šią knygą rankose, keliauk į miškus ir pajusk tą pilnatvę, sklindančią per rasą, šaknis ir lapus.

– Luna Luna Magazine


Smagus ir trumpas skaitinys apie natūralią žolelių, gėlių, eterinių aliejų ir pan. magiją. Žaliasis raganavimas yra šis tas gerokai daugiau, nei suvokia tavo protas. Šioje naudingoje Arin knygoje rasi receptų, žolelių mišinių… pratimų, ritualų… [ir]… receptų… Taip pat kelis naudingus sezoninius ritualus, meditacijų skirtingiems metų laikams, sezonų ciklams ar energijoms.

– We Blog The World


Knygas rašanti žolininkė Arin Murphy-Hiscock pasakoja, kaip gydyti pasitelkus natūralią gėlių, žolelių ir eterinių aliejų magiją. Ši knyga – būtinas vadovas, norint užmegzti ryšį su žemės energija ir gamtos galiomis.

– Faerie Magazine


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai laukiau šitos knygos kada bus išversta į lietuvių kalbą, nes buvau parsisiuntęs ebook. Netikėjau, kad ji bus išversta. Tad kai pamačiau buvo didžiulis siurprizas ir nusipirkau. Knygoje supažindinama su žaliosios raganos istorija, paaiškinama kuo skiriasi šis kelias nuo Wicca tikėjimo. Taip pat kalbama apie šventovės kūrimą, energijas, kaip užmegzti ryšį su gamta, apie gamtos stichijas, metų laikus. Apie meditaciją, medžius ir medienos rinkimą, gėles, vaistažoles, akmenis ir kaip užsiveisti sodą. Perskaičius knygą bus galima pasigaminti savo smilkalų, kerų maišelių, šluotą, balzamų ir sodo akmenų. Knygoje taip pat yra gydymas arbatomis ir jų receptai. Be to maisto receptai ir magiškos gamtos elementų asociacijos.

  Knyga skaitėsi gan lengvai ir parašyta suprantamai. Didelis ačiū vertėjai, kuri taip gražiai išvertė visą knygą. Teisingai išvertė Šešėlių knygos pavadinimą ir kitus specifinius raganų terminus. Dauguma dalykų man jau buvo žinomi, tad atnaujinau žinias. Autorė moko gyventi taikoje ir ramybėje su savimi ir aplinka. Šią raganavimo praktiką galima praktikuoti ne tik gamtoje, bet ir savo namuose mieste. Taip pat kai pirma pavarčiau knygą užkliuvo, kodėl viskas parašyta moteriška gimine, bet atsivertęs kelis pirmus lapus radau atsakymą: vyrai taip pat vis dažniau užsiima šia praktika, o moteriška giminė pasirinkta dėl patogumo.

  Šią knygą anglų kalboje esu vartęs pas vieną draugą, kuris gyvena pagal knygoje aprašytus principus. Labai norėjau popierinės versijos šios knygos ir štai turiu. Pats esu Wiccan‘as su polinkiu į krikščionybę. Žinau, kad bažnyčia draudžia raganavimus, bet aš niekam nieko blogo nedarau. Anaiptol – padedu žmonėms. Ir labai tikiuosi, kad bus išversta daugiau šios autorės knygų.

  Rekomenduoju visiems, kas domisi raganavimu, augalais, eteriniais aliejais, smilkalais ir nori gyventi santarvėje su gamta.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...