25%
25%
Nauja
Nauja

Žaliųjų krioklių viešbutis

Evergreen Falls

Kimberley Freeman

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 6)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090138274, ISBN kodas: 9786090138274, SKU: 000000000001111766, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Lietuvių, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-09-29, Formatas: 23,5x14,3x3,3, Knygyne: 19.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 14,99 €
Knygyne 19,99 €

Sutaupote 5,00 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Rašytoja Kimberley Freeman gimė Londone, o gyvena ir dirba Australijoje. Debiutavusi 1997 m., iki šiol yra parašiusi jau beveik trisdešimt romanų.
1926-ieji. Violeta Armstrong dirba padavėja prašmatniame „Žaliojo SPA“ viešbutyje, kuriame leisti žiemos atostogas mėgsta daugybė Australijos įžymybių. Tarp jų šįkart yra Flora ir Semas Haničerčai-Blekai – brolis ir sesuo iš labai kilmingos šeimos. Tarp Violetos ir Semo užsimezga abipusė simpatija, kuri netrukus perauga į potraukį ir aistrą. Tačiau nei jie patys, nei kiti negali net įsivaizduoti, kokie įvykiai laukia įsisiautėjus žiemai, kai sniegas atkerta viešbutį nuo išorinio pasaulio...
Po beveik devyniasdešimt metų didingojo „Žaliojo SPA“ viešbučio vietoje veikia tik nedidelė kavinė, o pats viešbutis restauruojamas. Kavinėje įsidarbinusi mergina Lorena Bek susipažįsta su darbams vadovaujančiu architektu Tomu. Jo įleista į užrakintą viešbučio sparną, ji randa pluoštą meilės laiškų, datuotų 1926-aisiais. Juos skaitydama, pamažu atskleidžia seniai pamirštas paslaptis ir prieš beveik devyniasdešimt metų po sniegu palaidotą tiesą.
Įtraukiančiame ir netikėtų siužeto posūkių kupiname romane – uždrausti jausmai, jokių kliūčių ir argumentų nepaisančios aistros, užmirštos paslaptys, tragedijos ir kruopščiai slėpta tiesa. Žinoma, ir didinga, net šiek tiek magiška vieta, pakeitusi ir sujungusi dviejų moterų likimus ir jų gyvenimus: „Žaliojo SPA“ viešbutis.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai romanas, kuris patraukia veiksmo vieta, gamtos stichija, praeities ir dabarties sąsaja, įdomiais personažais, netikėta ir visa apimančia meile, opijaus poveikis žmogui, artimųjų netektis ir išgyvenimai, pripažinimas savo klaidų ir atsiprašymas. Įdomūs augalų, gyvūnų pavadinimai: kamaldulių eukaliptas, kazudrinas, banksija, atlasmedžiai, „čiulbėjo manorinos, kurias čionykščiai vadino kareivių paukščiais“ ir kt.
 2. 100%
  Labai patiko! Buvau skaičiusi tos pačios autorės "Lauko gėlių kalva", todėl labai apsidžiaugiau pamačiusi antrą knygą. Jos nesusiję, čia visai kita istorija. Tačiau tokia pat įtraukianti! Net buvo gaila, kad baigėsi. Rekomenduoju!
 3. 80%
  Lengva, sklandi kalba. Ir vis tiek nenuspėji iki galo. malonu skaityti ir neįsipareigoti
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...