Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-50%

Žarija pelenuose

An Ember in the Ashes (An Ember in the Ashes #1)

Sabaa Tahir

Iš anglų k. vertė Vytautas Petrukaitis,

464 p., kietas virš.,

21,3x14,3x3,9 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090123348,

Prekės kodas 9786090123348.

Klubo kaina:
7,20
Knygyne:
14,39
Sutaupote:
7,19  (50% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Gabrielė
 
Labai, labai patiko! Kai atverčiau paskutinį puslapį vos neapsiverkiau, nes supratau, kad tai knygos pabaiga. Labai laukiu knygos tęsinio, nekantrauju sužinoti, kaip viskas vyks toliau!
Gabija
 
Labai gera knyga!:)

Apie knygą

Ji – vergė. Jis – karys.

Imperija juos mokė būti paklusnius ir neapkęsti.

Bet jie pasirinko laisvę ir meilę.

Šalis, kurioje gimė Laja ir Elijas, kadaise buvo taiki ir klestinti. Tačiau užkariautojai ją pavertė baimės sukaustyta Imperija, valdoma negailestingo Imperatoriaus ir jam aklai paklūstančių karių su sidabrinėmis kaukėmis. Laja užaugo skurdžiame kvartale, tarp apšiurusių namų ir dulkėtų gatvelių, nuo vaikystės žinodama, kad už menkiausią nepaklusnumą Imperatoriui žiauriai baudžiama. Elijas, priešingai, priklauso išrinktiesiems – jis augo uždaroje Juodosios uolos akademijoje, kur berniukai nuo mažumės rengiami tapti Imperatoriaus armijos kariais. Skirtingiems pasauliams priklausantys Laja ir Elijas gimę būti nesutaikomais priešais, bet netrukus ima aiškėti, kad jų likimai susiję kur kas labiau, negu jiedu įtarė...

 

Knyga, apie kurią kalba visas pasaulis!

www.amazon.com

Galiu pažadėti vieną dalyką: nuo šios knygos tiesiog negalėsite atsitraukti.

The Huffington Post

 

Apie Sabaa Tahir

Sabaa Tahir užaugo Mohavio dykumoje, jos šeimai priklausančiame aštuoniolikos kambarių motelyje. Ten ji leido laiką rašydama fantastinius romanus, puldinėdama brolio slepiamą komiksų kolekciją ir prastai skambindama gitara. „Žariją pelenuose“ rašyti pradėjo vakarais, po darbo. Rašytoja mėgsta triukšmingą indie roką, akį rėžiančių spalvų kojines ir viską, kas patinka eruditams. Šiuo metu su šeima gyvena San Fransiske.

Komentaras