20%
20%

Žemės giesmė

ISBN kodas: 9955086866, EAN kodas: 9789955086864

Earthsong

Bernhard Edmaier

ISBN kodas: 9955086866, EAN kodas: 9789955086864, SKU: 000000000001100864, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Originalo kalba: Vokiečių, Puslapių skaičius: 232, Leidimo metai: 2005-07-01, Formatas: 30x35,5, Knygyne: 62.55, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Birutė Birutė Lipavičienė

Ypatinga kaina 50,04 € Knygyne 62,55 €

Sutaupote 12,51 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Žemėje dar yra vietų, kurių nepalietė žmogaus ranka. Ten viešpatauja gamta, o kraštovaizdį formuoja natūralūs gamtos reiškiniai. Dažniausiai iš lėktuvo nufotografuoti vaizdai atskleidžia įspūdingą ugnikalnių, ledynų, koralinių rifų, jūros paplūdimių ir upių grožį, filigraninius ir kartu didingus raštus, kuriuos ant žemės plutos paliko geologiniai procesai ir augalija. Šiose nuotraukose Bernhardas Edmaieris užfiksuoja kvapą gniaužiantį tų nepaliestų Žemės lopinėlių grožį, parodo fenomenalius reiškinius. Vieni jų egzistuoja tik akimirką, kiti – milijonus metų.
“Žemės giesmėje” mūsų planeta suskirstyta į keturias sritis: vandenis (upės, ežerai, jūros ir ledynai), dykynes (tundra), dykumas (žemės plotai, kuriuose beveik nėra augalų) ir žalumą (augalais apaugusios sritys). Todėl Arkties ledynai yra greta tropikų vandenyno, kopos jūros pakrantėse – greta povandeninių dykumų, ledo dykumos – greta smėlio dykumų, vešlūs žali Europos miškai – šalia plūduriuojančių pievų ir skurdžios Australijos stepių augalijos. “Žemės giesmė” liaupsina begalinį mūsų planetos grožį – nuo Bahamų salų iki Etiopijos, nuo Naujosios Zelandijos iki Šiaurės Amerikos, nuo Pietų Amerikos, Europos iki Arkties vandenyno.
Angelika Jung-Hüttl sumaniai pateikia informatyvias šių Žemės paviršiaus raštų susidarymo istorijas ir aprašo juos formavusius geologinius procesus.
Apie autorius:
Prieš pasirinkdamas fotografo kelią Bernhardas Edmaieris studijavo statybą ir geologiją. Savo nuotraukomis iš lėktuvo jis atvertė naują kraštovaizdžio fotografijos puslapį ir ypač praplėtė žiūrovų žinias apie Žemės paviršių. Netoli Miuncheno gyvenantis fotografas projektus finansuoja savo lėšomis. Meninkas aplankė visus Žemės kampelius, surengta ne viena tarptautinė paroda.
Mokslų daktarė Angelika Jung-Hüttl yra mokslinės pakraipos žurnalistė, rašanti staripsnius į Süddeutsche Zeitung, Berliner Zeitung ir įvairius mokslo populiarinimo ir profesionalius žurnalus. Dr. Angelika Jung-Hüttl studijavo geologiją, anksčiau dirbo kartu su Bernhardu Edmaieriu.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...