GERA KAINA

Žemjūrės burtininkas. Ciklo „Žemjūrė“ pirma knyga

ISBN kodas: 9786090123867, EAN kodas: 9786090123867

A Wizard of Earthsea (Earthsea Series #1)

Ursula K. Le Guin

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 9)

EAN kodas: 9786090123867, ISBN kodas: 9786090123867, SKU: 000000000001110777, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 240, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-07-22, Formatas: 21,3x14,3x2,2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Anita Kapočiūtė

Ypatinga kaina
7,21 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Žemjūrė – bekraštė jūra, pribirusi didesnių ir mažesnių salų. Atokiausiuose jos pakraščiuose tebegyvena drakonai, kalbantys Senąja Kalba, o kiekviena salelė turi savą burtininką, kuris rūpinasi kasdieniais ir ne visai kasdieniais reikalais. Kad turi magiškų galių, netikėtai pajunta ir Gedas – Gonto salos kalvio jaunėlis sūnus. Išdidus, nekantrus, godus žinių ir trokštantis daryti stebuklus jaunuolis išsiunčiamas į burtininkų mokyklą – mokytis iš pačių išmintingiausiųjų. Tačiau puikybė Gedui skaudžiai atsirūgsta: netyčia jo paleistas šešėlis tampa grėsme jam pačiam, o užvaldęs jį ir jo jėgą, sėtų blogį visame pasaulyje. Klaidą atitaisyti pasiryžusio Gedo laukia ilga kelionė per jūras ir salas, kupina baimės ir vienatvės, netekčių ir atradimų. Kas yra jo paleistasis šešėlis? Ar jis turi vardą? Ar įmanoma nuo jo pabėgti arba jį nugalėti? Ar jam, Gedui, pavyks sunaikinti paties sukurtą blogį?

 

 

„Žemjūrės burtininkas“ – ryškiai išsiskirianti maginės fantastikos knyga, jos nenugramzdino visas vėliau plūstelėjęs fantasy  literatūros srautas. Tai knyga apie pusiausvyrą, apie išminties siekį, apie tapsmą savimi. Tai įtampos kupina kelionė per jūras, per klaidas, per pavojus – į tikslą, kuris, kaip paaiškėja, ne visai toks, kokio galėjome tikėtis. Persekiojamo, persekiotojo Gedo lemtis nepaliks abejingų, o paskutinį puslapį užversime tapę šiek tiek išmintingesni.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Baikit lyginti su Hariu Poteriu :) Poteris vaikams, o čia yra brandesnių įdėjų, kurios kaži ar sužavės vaikus - kaip kovoti ne su išoriniais drakonais o vidiniais demonais (čia aš bendrai apie visą trilogiją, o ne šitą konkrečią knygą), kaip nugalėti save, baimes ir panašiai
 2. 100%
  Kai dar nebuvo Hario Poterio nei Gėrio ir blogio mokyklos, buvo Ursulos LeGuin Eartsea :)
 3. 100%
  Žemjūrės burtininkas", mano nuomone, turi visa, ko reikia geram fantastiniam kūriniui - romane nestinga magijos, nuotykių, įdomių veikėjų, filosofinių ir psichologinių aspektų, o kur dar autorės rašymo stilius bei kūrinio pasaulio elementai - girti būtų galima be paliovos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...