Ženklodara mirė. Tegyvuoja Ženklodara

ISBN kodas: 9789955460572, EAN kodas: 9789955460572

The Brand Innovation Manifesto

John Grant

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002118790, ISBN kodas: 9789955460572, EAN kodas: 9789955460572, Puslapių skaičius: 310, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2007-01-01, Formatas: 15,9x24x2,9, Leidykla: Verslo žinios UAB

Ypatinga kaina
12,02 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Knygoje naujai vertinama prekės ženklo samprata šiandienos rinkoje – plačiai vartojamos ženklodaros priemonės geriausiu atveju yra menkavertės – ir atskleidžiama nauja svarbiausia priemonė gyvenimo būdui keisti.

Įtakingiausios pasaulio įmonės dabar imasi postreklamos strategijos, atsisako pasenusio požiūrio ir investuoja į pačias naujausias alternatyvas. Revoliucijai vadovauja Johnas Grantas - St Luke įkūrėjas, The New Marketing Manifesto (Naujosios rinkodaros manifestas) bei After Image (Po įvaizdžio) autorius ir pramuštgalvis, kurio radikalus mąstymas turėjo įtakos ištisai kartai.

Grantas vėl užsimojo priblokšti reklamos pramonę. Knygoje „Ženklodara mirė. Tegyvuoja ženklodara!“ jis naujai vertina prekės ženklo sampratą šiandienos rinkoje – parodo, kad plačiai vartojamos ženklodaros priemonės pavyzdžiui, USP, prekės ženklo esmė ir kultūrinių tendencijų tyrimai geriausiu atveju yra menkaverčiai, – ir atskleidžia naują svarbiausią priemonę gyvenimo būdui keisti. Knygos šerdį sudaro „prekių ženklo molekulės“ samprata, struktūrinis modelis, prie kurio visada galite durstyti naujas idėjas, kad neatsiliktumėte nuo kintančios kultūros. Vardydamas 32 pagrindines prekės ženklų idėjų rūšis, Grantas pateikia praktinių priemonių, kurias naudodami galime dailinti, atnaujinti, stiprinti ir vystyti savo prekių ženklus.

Naujoji smulkiais verslininkais virtusių rinkodaros specialistų karta paėmė valdžią ir – siūlydama naujas produktų idėjas, raiškos priemones ir naują mąstymą – iš esmės pakeitė vartotojų patirtį. Ši knyga – kelionių vadovas po pasaulį, kuriame įvaizdis nublanksta prieš naujoves ir viską lemia poveikis.  

Johnas Grantas - nepriklausomas prekių ženklų strategijos konsultantas, tarp jo klientų - BBC, IKEA, Diaego, Coca-Cola, The Co-operative Bank, Napster ir Sony Ericsson. Dirbdamas BMP DDB Needham, jis laimėjo prestižinį IPA Effectiveness Grand Prix, vėliau tapo Chiat/Day planavimo vadovu Londone, dar vėliau, 1995 metais, įsteigė St Luke, 1997-aisiais pripažintą Jungtinės Karalystės Metų agentūra ir tikriausiai vieną iš nedaugelio komunos stiliaus įmonių, pristatytą Harvard Business Review. Dirbdamas Johnas įgijo nemažai tarptautinės vadovavimo patirties, yra nevykdomasis Ministry of Sound direktorius ir įvairių valstybinių ir verslo komitetų narys. Jis daug bendradarbiauja su žiniasklaida propaguodamas rinkodarą, o neseniai RAB apklausoje buvo išrinktas populiariausiu Londono kalbėtoju. Yra parašęs du bestselerius: The New Marketing Manifesto (1999) ir After Image (2002).  

„Akivaizdu – rinkodaros pasaulis pasikeitė iš esmės, o senasis modelis beviltiškai paseno. Bėda ta, kad niekaip nepavyksta sutarti, koks turėtų būti naujasis modelis. Labai laiku pasirodžiusi Johno Granto knyga ne tik pateikia aiškų naujojo modelio apibrėžimą: tai tikra idėjų lobių skrynia mums, susiduriantiems su didžiausiais vargais šiandienos rinkodaros labirintuose.“
                                                                  Willas Collinas, Naked Communications įkūrėjas

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...