Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-40%

Žiedų Valdovas. Dvi tvirtovės

The Lord of the Rings. The two Towers

J. R. R. Tolkien

Iš anglų k. vertė Andrius Tapinas,

376 p., kietas virš.,

24,1x15,2x3 cm,

Alma littera, 2014,

ISBN 9786090110744,

Prekės kodas 9786090110744.

Klubo kaina:
7,00
Knygyne:
11,75
Sutaupote:
4,75  (40% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Deira
 
Nėra žodžių apsakyti, kaip dievinu šitą knygą!
Karina
 
Nuostabi, įtraukianti nuotykių knyga vis svarstant, kas dar nutiks mažiesiems hobitams. O užvertus paskutinį puslapį atsiranda dar daugiau klausimų, nei pradžioje ir norisi tuoj pat griebti trečiąją trilogijos dalį.

Apie knygą

Pasaulinio garso sulaukusios fantastinės trilogijos „Žiedų Valdovas“ antroje dalyje „Dvi tvirtovės“ pasakojama apie tolesnius iširusios „Žiedo Brolijos“ nuotykius. Frodas su Semu patraukia į Mordorą sunaikinti Žiedo, tuo tarpu blogio valdovai Sarumanas ir Sauronas vienijasi. Dvi tvirtovės – tai dviejų galingų blogio valdovų sąjunga. Sarumanas turi nugalėti žmonių – rohirimų – karalystę, o Sauronas – išnaikinti gondoriečius. Drąsusis karys Aragornas stengiasi suvienyti rohirimus ir gondoriečius, kad šie pasipriešintų blogio valdovų planams.
 

 

Apie J. R. R. Tolkien

J. R. R. Tolkien

Anglų mokslininkas, viduramžių folkloro specialistas, rašytojas, XX a. klasikas, geriausiai žinomas dėl knygų „Hobitas“, „Žiedų valdovas“ ir „Silmariljonas“.
Knyga vaikams „Hobitas“, parašyta 1937 m., išgarsino jį visame pasaulyje ir iki šiol renkama į geriausių Anglijos knygų penketuką. Toliau apie šios knygos herojus pasakojama įspūdingoje trilogijoje „Žiedų Valdovas“, kuris apibūdinamas kaip epinė fantazijos istorija. Kūrinys patekęs į visų laikų skaitomiausių knygų top 10 ir sulaukęs nežemiškos šlovės ir garbinimo visame pasaulyje. Ne vienu Oskaru apdovanotos filmo trilogijos „Žiedų Valdovas“ režisierius Peteris Jacksonas šios knygos motyvais sukūrė tokį pat užburiantį filmą, kuriame vaidmenis atliko begalė garsiausių Holivudo aktorių. J. R. R. Tolkieno vardas amžinai įrašytas į pasaulio fantastinės literatūros istoriją.
Išleistas trimis tomais 1950 –1955 m. „Žiedų valdovas“ buvo rašomas kaip knygos „Hobitas“ tęsinys. „Žiedų valdovas“ yra vientisas kūrinys. Pasakojimas natūraliai dalijamas į šešias knygas, tačiau leidėjai komerciniais sumetimais patarė Tolkinui sugrupuoti knygas po dvi ir išleisti „Žiedų valdovą“ trimis tomais. Taip atsirado dalys: „Žiedų valdovas. Žiedo brolija. Pirma knyga“, „Žiedų valdovas. Dvi tvirtovės. Antra knyga“, „Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas. Trečia knyga“.

Komentaras