Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-30%

Žiedų Valdovas. Karaliaus sugrįžimas

The Lord of the Rings. Part III. The Return of the King

J. R. R. Tolkien

Iš anglų k. vertė Andrius Tapinas,

448 p., kietas virš.,

24x15,2x3,7 cm,

Alma littera, 2014,

ISBN 9786090110942,

Prekės kodas 9786090110942.

Klubo kaina:
8,86
Knygyne:
12,65
Sutaupote:
3,79  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Deira
 
Štai ir baigėsi nuostabi trilogija. Apsakyti šitą trilogiją nėra tinkamų žodžių jokiose kalbose.

Apie knygą

Pasaulinio garso sulaukusios fantastinės trilogijos „Žiedų Valdovas“ trečiojoje dalyje „Karaliaus sugrįžimas“ pasakojama  apie paskutinę kovą su Tamsos šešėliu ir Žiedo Nešėjo užduoties pabaigą, sugrąžinusią Gondorui šviesą ir džiaugsmą.
J. R. R. Tolkienas (1892–1973) – anglų mokslininkas, Oksfordo universiteto profesorius, folkloristas, puikus viduramžių specialistas, rašytojas, XX a. klasikas. Jo vardas amžinai įrašytas į pasaulio fantastinės literatūros istoriją.
 

 

Apie J. R. R. Tolkien

J. R. R. Tolkien

Anglų mokslininkas, viduramžių folkloro specialistas, rašytojas, XX a. klasikas, geriausiai žinomas dėl knygų „Hobitas“, „Žiedų valdovas“ ir „Silmariljonas“.
Knyga vaikams „Hobitas“, parašyta 1937 m., išgarsino jį visame pasaulyje ir iki šiol renkama į geriausių Anglijos knygų penketuką. Toliau apie šios knygos herojus pasakojama įspūdingoje trilogijoje „Žiedų Valdovas“, kuris apibūdinamas kaip epinė fantazijos istorija. Kūrinys patekęs į visų laikų skaitomiausių knygų top 10 ir sulaukęs nežemiškos šlovės ir garbinimo visame pasaulyje. Ne vienu Oskaru apdovanotos filmo trilogijos „Žiedų Valdovas“ režisierius Peteris Jacksonas šios knygos motyvais sukūrė tokį pat užburiantį filmą, kuriame vaidmenis atliko begalė garsiausių Holivudo aktorių. J. R. R. Tolkieno vardas amžinai įrašytas į pasaulio fantastinės literatūros istoriją.
Išleistas trimis tomais 1950 –1955 m. „Žiedų valdovas“ buvo rašomas kaip knygos „Hobitas“ tęsinys. „Žiedų valdovas“ yra vientisas kūrinys. Pasakojimas natūraliai dalijamas į šešias knygas, tačiau leidėjai komerciniais sumetimais patarė Tolkinui sugrupuoti knygas po dvi ir išleisti „Žiedų valdovą“ trimis tomais. Taip atsirado dalys: „Žiedų valdovas. Žiedo brolija. Pirma knyga“, „Žiedų valdovas. Dvi tvirtovės. Antra knyga“, „Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas. Trečia knyga“.

Komentaras