Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-30%

Žiedų Valdovas. Žiedo brolija

The Lord of the Rings. The Fellowship of the Ring

J. R. R. Tolkien

Iš anglų k. vertė Andrius Tapinas,

432 p., kietas virš.,

24,2x15,1x3,5 cm,

Alma littera, 2014,

ISBN 9786090110218,

Prekės kodas 9786090110218.

Klubo kaina:
8,23
Knygyne:
11,75
Sutaupote:
3,52  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Ruta
 
Knyga, neleidžianti nuobodžiauti, daug fantazijos, tikrai skaitysiu šia knygą savo dukrai :)
Karina
 
Įtraukianti ir kupina nuotykių! Nuotykių ieškotojams kaip tik :}

Apie knygą

Pasaulinio garso sulaukusios fantastinės trilogijos „Žiedų Valdovas“ pirmoje dalyje „Žiedo brolija“ pasakojama apie tolesnius įvykius, nutikusius Viduržemyje po „Hobito“. Bilbo Beginso parneštas Žiedas pasirodė turįs baisią galią ir buvo nuspręsta jį sunaikinti, kad neatitektų Priešui. Bet tai padaryti reikėjo Mordore, Ugniniame Kalne, paties Priešo krašte. Šią didžią Užduotį buvo pavesta įvykdyti Frodui, o jam padėti turėjo Žiedo Brolija.

„Žiedų Valdovas“ išverstas į daugiau kaip 40 kalbų, išpirkti milijoniniai knygos tiražai, sukurtas filmas, o Johno Ronaldo Reuelo Tolkieno vardas amžinai įrašytas į pasaulinės literatūros istoriją.

J. R. R. Tolkienas sugalvojo savo pasaulį – Viduržemį, jo istoriją, mitologiją ir geografiją, hobitus, elfus, nykštukus, goblinus ir jų kalbas.

„Žiedų valdove“ yra 350 veikėjų, 6000 metų istorijos, daugiau kaip 60 puikių dainų, baladžių, „išverstų“ iš stebuklingų Viduržemio tautų kalbų.

Paslaptingas žiedas, parneštas iš tamsa gaubiančių kalnų gelmių, atitenka hobitui Frodui. Burtininkas Gandalfas įspėja, jog Žiedas pavojingas. Jis priklauso Tamsos Lordui Sauronui, tad Žiedą reikia sunaikinti, kol jis nesugrįžo į blogio rankas…

 

Apie J. R. R. Tolkien

J. R. R. Tolkien

Anglų mokslininkas, viduramžių folkloro specialistas, rašytojas, XX a. klasikas, geriausiai žinomas dėl knygų „Hobitas“, „Žiedų valdovas“ ir „Silmariljonas“.
Knyga vaikams „Hobitas“, parašyta 1937 m., išgarsino jį visame pasaulyje ir iki šiol renkama į geriausių Anglijos knygų penketuką. Toliau apie šios knygos herojus pasakojama įspūdingoje trilogijoje „Žiedų Valdovas“, kuris apibūdinamas kaip epinė fantazijos istorija. Kūrinys patekęs į visų laikų skaitomiausių knygų top 10 ir sulaukęs nežemiškos šlovės ir garbinimo visame pasaulyje. Ne vienu Oskaru apdovanotos filmo trilogijos „Žiedų Valdovas“ režisierius Peteris Jacksonas šios knygos motyvais sukūrė tokį pat užburiantį filmą, kuriame vaidmenis atliko begalė garsiausių Holivudo aktorių. J. R. R. Tolkieno vardas amžinai įrašytas į pasaulio fantastinės literatūros istoriją.
Išleistas trimis tomais 1950 –1955 m. „Žiedų valdovas“ buvo rašomas kaip knygos „Hobitas“ tęsinys. „Žiedų valdovas“ yra vientisas kūrinys. Pasakojimas natūraliai dalijamas į šešias knygas, tačiau leidėjai komerciniais sumetimais patarė Tolkinui sugrupuoti knygas po dvi ir išleisti „Žiedų valdovą“ trimis tomais. Taip atsirado dalys: „Žiedų valdovas. Žiedo brolija. Pirma knyga“, „Žiedų valdovas. Dvi tvirtovės. Antra knyga“, „Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas. Trečia knyga“.

Komentaras