20%
20%
Nauja
Nauja

Žinau, kas tu esi

I know who you are

Alice Feeney

Vertinimas nėra galimas:
50% of 100
(įvertinimai 4)

EAN kodas: 9786098233292, ISBN kodas: 9786098233292, SKU: 000000000002180659, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 368, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-04-18, Formatas: 21,5x14,5x2, Knygyne: 17.99, Leidykla: BALTO , Vertėjas: Nomeda Berkuvienė

Ypatinga kaina 14,39 €
Knygyne 17,99 €

Sutaupote 3,60 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Žinau, kas tu esi. Net jei slepiesi už daugelio veidų, praeitis tave pasivys. Naujas bestselerio „Kartais aš meluoju“ autorės trileris
Nauja THE NEW YORK TIMES bestselerio „Kartais aš meluoju“ autorės knyga
---
Susipažinkite – Eimė Sinkler, aktorė. Visiems atrodo, kad ją pažįsta, tik niekas neprisimena iš kur.
Išskyrus vieną žmogų.
Jis pažįsta Eimę labai gerai.
Jis žino, kas ji yra iš tikrųjų ir ką padarė kadaise.

Eimė grįžta namo ir supranta, kad jos vyras dingo. Jeigu būtų dingęs dėl jos kaltės, juk prisimintų? Bet Eimė neprisimena. Kriminalistai mano, kad ji kažką slepia, ir yra teisūs. Eimė tikrai turi tamsių paslapčių. Ir atrodo, kad kažkas jas žino. Kažkas iš jos praeities...
Ar pavyks Eimei išsaugoti sveiką protą, aktorės karjerą ir tapatybę, kurią taip sunkiai susikūrė? 

Išradingai supintas psichologinis trileris, kuriame už kiekvienos atskleistos paslapties slepiasi kita. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 80%
  Tai buvo tokia knyga, kurią tiesiog "prarijau". Intriga nuo pat pirmojo puslapio ir vis norisi sužinoti kas bus toliau ir kas gi už viso to slypi.. Autorė meistriškai kiekviename puslapyje mums vis pametėja užuominų, kurių dėka artėjame link istorijos atomazgos.. Ir kai jau pradedi galvoti, jog numanai, kas iš tikrųjų yra kaltininkas visų šių keistų įvykių lavinos.. Paaiškėja, jog klydai, oi kaip klydai..
  Istorijos pabaiga mane tiesiog pribloškė, bet dėl to galiu pasakyti, jog knyga buvo tik dar geresnė. Jeigu mėgstate tokius trilerius ir jei patiko pirmoji Feeney knyga, galiu garantuoti, jog ši taip pat patiks.
 2. 60%
  Ši knyga neprilygo "Kartais aš meluoju". Pradžia atrodo daug žadanti, bet visas dėstymas užtęstas, o pabaig apasirodė pernelyg dirbtinai pritempta. Vis gi skaitėsi gana lengvai, gaila, kad lūžis nebuvo toks kaip pirmoje autorės knygoje.
 3. 40%
  Trileris šiaip sau. Mintis gal ir nebloga, bet labai erzino autorės "vaikiška kalba", kuria bandyta perduoti ankstyvus prisiminimus iš vaikystės.
  Taigi kūrinys skirtas suaugusiems skaitytojams, kuriems nereikia aiškinti koks sunkus, skleidžiantis didžiulį garsą bei galintis sužeisti blogus žmones, yra pistoletas. Gaila, kad pusė knygos iššvaistyta būtent tokiems lėkštiems apibūdinimams.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...