GERA KAINA

Žindyti yra paprasta

ISBN kodas: 9789955265818, EAN kodas: 9789955265818

Carlos Gonzalez

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002171458, ISBN kodas: 9789955265818, EAN kodas: 9789955265818, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 408, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-04-11, Formatas: 20,5x14x2,5, Leidykla: Briedis, K. Mickevičiaus leidykla , Vertėjas: Karina Juodelytė-Moliboga

Ypatinga kaina
15,57 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Daugelis tėvų mano, kad jų vaikai valgo per mažai. Tačiau gydytojas Carlosas Gonzálezas sugriauna šį mitą tvirtindamas, kad kiekvienas vaikas pats žino, kiek maisto jam reikia. Autorius sako: jokiais būdais negalima versti vaiko valgyti, tėvai turėtų tik pasiūlyti jam įvairaus sveiko maisto. Verčiant valgyti dažniausiai viskas baigiasi ašaromis, taip pat formuojami blogi mitybos įpročiai, galintys turėti neigiamų padarinių ateityje.

Šioje knygoje Carlosas Gonzálezas pateikia mamų, skatinančių savo vaikus valgyti daugiau, pasakojimus, kurie padeda atsakyti į svarbius klausimus:
• Kodėl mano vaikas nevalgo?
• Kiek jis turėtų suvalgyti?
• Ar reikalingas žindymo režimas?
• Kada kūdikiui pasiūlyti kieto maisto?
• Kodėl vaikai nemėgsta daržovių?
• Iš kur atsiranda valgymo baimės ir kaip jų išvengti?

Carlosas Gonzálezas, pediatras ir trijų vaikų tėtis, mediciną studijavo Barselonoje. Jis yra Katalonijos žindymo krūtimi asociacijos (ACPAM) įkūrėjas, veda žindymo kursus medikams, rašo knygas ir straipsnius apie vaikų auginimą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera!
 2. 40%
  Lyginant su kita knyga apie žindymą (Gro Nylander "Maitinimo krūtimi ABC") - ši ženkliai prastesnė.
  Čia daug pilstoma iš tuščio į kiaurą ir kartojama tas pats per tą patį. Pagrindinė knygos mintis, pakartojama daugybę kartų - žindyti reikia pagal poreikį. Ir kad iš principo visos moterys gali žindyti.
  Tačiau nors ir apžvelgiamos problemos, su kuriomis susiduria naujagimių tėvai - viskas nurašoma ant to, kad kūdikiui tereikia motinos pieno ir meilės. Kaip pavyzdys: autorius nemano, kad egzistuoja pilvo diegliukai, ir tai tėra vaiko reikalavimas iš motinos dėmesio ir šilumos. Drįsčiau labai nesutikti.
  Knyga nesukėlė didelio pasitikėjimo, tad verčiau rekomenduočiau šia tema perskaityti Gro Nylander "Maitinimo krūtimi ABC" viotoje šios.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...