20%
20%

Žmogėdros sode

Dans le jardin de l'ogre

Leïla Slimani

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 12)

SKU: 000000000002174299, EAN kodas: 9789986399643, ISBN kodas: 9789986399643, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 208, Leidimo metai: 2017-10-12, Formatas: 21,7x14,5x2,5, Knygyne: 15.99, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla , Vertėjas: Violeta Tauragienė

Ypatinga kaina 12,79 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Rizika – jos būdas egzistuoti, kūniška meilė – viltis.
Adelė negali skųstis gyvenimu – ji jauna paryžietė, dirbanti įdomų žurnalistės darbą, jos vyras – chirurgas, jiedu augina mielą berniuką. Tačiau Adelė serga. Kai kas pasakytų, kad jos liga – maloni. Tačiau ji kenčia. Nuo vaikystės jaučia šaltį. Ji bijo. Tai jausmas, kurį pirmiausia pažino būdama su motina, palikdavusia ją vieną viešbučio kambaryje keletui dienų. Kad sušiltų, Adelė atrado vienintelį būdą būti kam nors reikalinga. Jos gyvenimas – dvigubas, dalį dienos Adelė – žmona ir motina, dalį – kekšė. Jos kūnas – nepasotinamas tironas, nors ir marinamas fizinio skausmo, surūkomų cigarečių, gėdos. Rizika – jos būdas egzistuoti, kūniška meilė – viltis. Tačiau ši viltis trumpalaikė – ko gero, būtų prasminga sustoti dabar, dar prieš tai, kai nebeliks nei metų, nei jėgų. Tik ar ji sustos?
Adelė nei didžiuojasi savo pergalėmis, nei jų gėdijasi. Ji neveda ataskaitų, neįsimena vardų, o juolab situacijų. Ji labai greitai tai užmiršta, ir juo geriau. Kaip ji galėtų prisiminti šitiek odų, šitiek kvapų?
Leïla Slimani baigė Paryžiaus Politikos mokslų institutą, „Cours Flore“ mokykloje mokėsi aktorės meistriškumo, taip pat studijavo Europos verslo mokykloje „Escp Europe“, nuo 2008 m. bendradarbiauja su žurnalu „Jeune Afrique“. „Žmogėdros sode“ – jos pirmasis romanas, pasirodęs 2014 m. 2016-aisiais Goncourt’ų premijos žiuri jau po pirmo balsavimo turo nusprendė skirti jai premiją už antrąjį romaną „Lopšinė“ (lietuviškai išleistas 2017).

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. 100%
  Paėmiau šią knygą ir nenusivyliau. Knyga sunki, tačiau ne skaitymo prasme, o turinio. Tai nėra lengvas romanas prieš miegą. Visgi skaitosi lengvai, įtraukia. Rekomenduoju tiems, kam nesvetimos stiprios ir galbūt ne pačios maloniausios gyvenimo temos.
 2. 100%
  Romanas apie nepakeliamą kūniškų aistrų sunkybę. Tai nėra knyga tik apie nimfomaniją, tai knyga apie vienišumą, vidinę tuštumą, kurios negali užpildyti šeima. Dar viena šios knygos tema, ar meilė gali išgyventi išdavyste? Gera knyga.
 3. 100%
  Sunku įvertinti šią knygą. Ji įdomi psichologine prasme, rašytoja talentinga, pati knygos tema - drąsi. Istorija įtraukia, pergyveni kartu su personažais. Pagrindinę heroję lyg ir norisi pasmerkti, bet ir gaila jos. Minčių knyga sukėlė daug ir yra iš tų, kurios neužsimiršta vos perskaitytos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...