Žmogus /DK/

ISBN kodas: 9955088249, EAN kodas: 9789955088240

Human

Robert Winston

(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9789955088240, ISBN kodas: 9955088249, SKU: 000000000001101158, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 512, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 25,5x30,5, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
41,62 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ši knyga yra išsamiausias leidinys apie žmogų. Joje pateikti tekstai ir liustracijos padeda suprasti, kas mes esame. Nė vienoje kitoje knygoje taip visapusiškai, išsamiai ir autoritetingai nenagrinėjamos žmogaus būties problemos. Ją rengė didelė grupė specialistų ir konsultantų. Darbui vadovavo vienas knygos autorių Robertas Vinstonas. Ši knyga yra išsamus pasakojimas apie ypatingos rūšies būtybes – žmones.
Knyga Žmogus yra panoraminis mūsų gyvenimo aprašas. Pradedama sudėtinga mūsų organizmo sandara ir jos darnia veikla, visais mūsų gyvenimo tarpsniais ir baigiama neprilygstama mūsų proto ir minčių galia. Žvelgdami į iliustracijas matysime savo organizmo veiklą, jos padės suprasti, kaip mokslas atskleidžia žmogaus proto ir minčių paslaptis.
Robertas Vinstonas ir autoriai išsamiai nagrinėja, kaip mes elgiamės tiek būdami atskiri individai, tiek sudėtingų bendruomenių nariai. Pasakojama apie įspūdingas žmonių kultūras: papročius, apeigas, meną, religijas, kalbas ir technologijas.
Spalvingas daugiau kaip 300 viso pasaulio tautų – nuo Šiaurės Amerikos iki Tolimųjų Rytų – aprašymas perteikia neaprėpiamą mūsų būties ir gyvenimo įvairovę. Tai vienintelis tokio pobūdžio vadovas, kuriame perteikiama žinių apie tautų gyvenimą, darbą, apdarus, atskleidžiamas jų tautinis tapatumas.
Knygos pabaigoje yra provokuojančių apmąstymų apie tai, kas galėtų mūsų laukti ateityje. Žmogus – skvarbus žvilgsnis į kiekvieną mūsų nepaprasto gyvenimo sritį.
Apie autorių:
Vyriausiasis leidinio redaktorius Robertas Vinstonas yra profesionalus konsultantas ir pasaulyje žinomas žmogaus vaisingumo problemų specialistas, taip pat populiarių televizijos laidų Žmogaus mintys ir apdovanojimų pelniusios Žmogaus kūnas vedėjas. Jis yra Karališkojo vaisingumo tyrimų koledžo Londone profesorius ir akušeris konsultantas Hamersmito ligoninėje, Londone. Robertas Vinstonas yra vienas geriausių reprodukcinės medicinos specialistų pasaulyje. Jis visą laiką išsamiai nagrinėja su mokslu susijusius socialinius ir etinius dalykus, buvo išrinktas Lordų Rūmų Mokslo ir technologijų komiteto pirmininku.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...