20%
20%

Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda

Man Seeks God

Eric Weiner

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002181081, EAN kodas: 9785415025596, ISBN kodas: 9785415025596, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 394, Leidimo metai: 2019-06-11, Formatas: 23,6x15,4x3,8, Knygyne: 21.69, Leidykla: Leidykla Vaga UAB , Vertėjas: Laurynas Barkauskas

Ypatinga kaina 17,35 € Knygyne 21,69 €

Sutaupote 4,34 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Užuot ieškojęs Dievo, aš privalau Jį išrasti. Na, ne visai išrasti. Sukonstruoti. Surinkti. Jo pamatas yra žydiškas, bet atraminės sijos – budistinės. Jis turi sufistišką širdį, yra daoistiškai paprastas, pranciškoniškai dosnus, raelistiškai hedonistiškas.

Dėl sveikatos problemų atsidūręs ligoninėje garsus žurnalistas, agnostikas Ericas Weineris išgirsta slaugės klausimą  „Ar jau suradote savo Dievą?“, kurio nebepajėgia pamiršti. Prisiekęs keliautojas suvokia, kad nors ir žino, kiek daug egzistuoja įvairiausių religijų, savo gyvenime rimtai apie jas niekada nebuvo susimąstęs. Taigi nusprendžia užpildyti spragas – leidžiasi į kelionę po pasaulį, vildamasis, kad geriau supras tikėjimą, ras Dievą ar dievus, kurie į jį prabilsią, ir grįš namo asmeniškai pažinęs Apvaizdą. 

Knygos autorius vyksta į Nepalą, kur medituoja su tibetiečių lamomis; svečiuojasi Turkijoje ir sukasi (pasirodo, ne itin sėkmingai) su dervišais; pasiekia Kiniją, kur bando atblokuoti savąją či energiją; užsuka į Izraelį ir neria į kabalą; nuklysta ir į Las Vegasą, kur susipažįsta su raelistais (didžiausios su NSO siejamos religijos išpažinėjais). 

Knygoje Žmogus ieško Dievo Ericas Weineris kelia aktualius dvasinius klausimus: Iš kur mes atėjome? Kas nutinka po mirties? Kaip mums derėtų gyventi? Dalijasi pasakojimu apie skirtingus požiūrius į tikėjimą bei religijas, kuris įkvėps ir  suteiks pažinimo džiaugsmo.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
 1. 80%
  Po to, kai žymus žurnalistas Ericas Weineris atsiduria ligoninėje ir išgirsta slaugės klausimą “Ar jau suradote savo Dievą?”, vyras pasineria į gilius apmąstymus, o vėliau į Dievo paieškas skirtingose religijose. Keliaudamas žurnalistas iš arčiau susipažįsta su budizmu, raeilizmu, daoizmu, šamanizmu, kabala, vika, pranciškonų pakraipa bei sufizmu (asmeniškai man labiausiai įsiminusia religija dėl Rumi ir antrų namų - Turkijos). Savo religinėse paieškose Weineris nesmerkia nei vienos religijos, tačiau sarkastiški žurnalisto sąmojai įneša spalvų ir gyvumo knygai. Turkija, Kinija, Amerika ir kitos šalys - tik sustojimai paieškose, kuriuose vyras išbando skirtingus religinius ritualus bei apeigas.
  Nors šioje knygoje nėra detaliai nagrinėjamos religijos, tačiau rašytojas pabrėžia svarbiausius jų aspektus, kartu pridėdamas savo patirtis ir nuomonę apie jas.

  Šmaikštus ir nuotaikingas pasakojimas apie savęs ir tikėjimo paieškas, kuris patiks tiems, kurie domisi religijomis bendrai, per daug nesileidžiant į smulkmenas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...