19%
19%

Žmogus, kuris dovanojo svajones

LA GANG DEI SOGNI

Luca Di Fulvio

Vertinimas nėra galimas:
97% of 100
(įvertinimai 41)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090135150, ISBN kodas: 9786090135150, SKU: 000000000001111475, Puslapių skaičius: 608, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Leidimo metai: 2018-11-30, Formatas: 23,5x14,3x3,9, Knygyne: 20.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Gintautė Norkūnaitė

Ypatinga kaina 17,00 € Knygyne 20,99 €

Sutaupote 3,99 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Juk žmonės mėgsta svajoti.“
Iš atokaus pietų Italijos kaimelio su kūdikiu ant rankų į Niujorką atkeliavusi Četa nenumanė, kad pasaulyje tiek skirtingo gymio žmonių, tokių skirtingų akių ir odos. Didžiai stiprių ir silpnų, labai naivių ir gerokai suktų, be krašto turtingų ir visiškų vargetų. Per mėnesį ji išmoksta visko, ką reikia išmanyti kekšei. Žodynui, vartojamam tarp viešnamių sienų, jai prireikia dar penkių mėnesių. Ir viską ji ištveria dėl karščiausios svajonės, kad sūnus Krismas taptų tikru amerikiečiu.
1909–1929 metais Žemutinis Ist Saidas tarsi griežtojo režimo kalėjimas, čia per naktį draugas tampa priešu. Ar pavyks Krismui išvengti gatvių banditėlių, gaujų, gangsterių ir ištrūkti iš šio emigrantų geto? Amerika – stebuklų šalis ir kiekvienas turi progą, svarbu jos nepražiopsoti. Krismui likimo skirtoji dovana – įgimtas optimizmas ir humoras, laki vaizduotė, pasakotojo talentas ir meilė iš pirmo žvilgsnio Rutai. Ar jis įveiks dar vieną vandenyną, skiriantį jį nuo šios mergaitės iš turtingos šeimos? 
Luca Di Fulvio dovanoja puikų romaną, kur jautriai atskleidžiami veikėjų jausmai, o Amerikos aplinka vaizduojama ryškiai kaip kino juostoje.

Dominyko Urbo premija už sėkmingą vertimo debiutą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 41)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera knyga, labai patiko! Su šia knyga patyriau visko: pykčio, juoko, šleikštulio.. buvo akimirkų, kai dėl kraupių scenarijų padėdavau knygą į šalį, bet tai akimirkai ir netrukus vėl ją imdavau.. Labai pamokanti knyga, kad reikia siekti, ko nori bet kokia kaina, koks yra žiaurus gyvenimas, kokie žmonės kartais supa mus, apie tą tikrąją meilę. Norėčiau būti jos neskaičiusi ir patirti šį malonumą iš naujo..
 2. 100%
  Pradžia emociškai sunki, net buvau knygą padėjusi trumpam į šalį. O vėliau vis įdomiau, vakar pabaigiau skaityti ir supratau, kad dabar trūkus šitų veikėjų ir jų istorijų vingių. Knyga apie XX a. pr. Ameriką su visais jos privalumais ir trūkumais, apie drąsą būti savimi ir siekti svajonių, apie meilę, šeimą, draugystę ir apie bekraštį žiaurumą.
 3. 100%
  Patiko: knygoje nagrinėjamos temos tokios kaip patyčios, juodaodžių niekinimas pasaulyje, skurdžių gyvenimo ypatumai, prostitucija, gangsterių pasaulis.
  Pagrindiniai veikėjai: Krismas, Ruta.
  Tema: ne viskas pasaulyje ranka pasiekiama. Reikia visur dirbti ir tai bus pasiekta.
  Siužetas: Pasakojimas šioje knygoje prasideda nuo Četos emigracijos į Ameriką. Besilaukianti mergina atvyksta į išsvajotają Ameriką, ieškoti lengvesnio gyvenimo. Tačiau tenka nusivilti, nes merginai tenka dirbti prostitute, kad galėtų užauginti sūnų. Krismas užauga ir tampa gaujos lyderiu. Tačiau ši gauja pavadinimu "Deimantiniai šunys" nedaro tokių dalykų kaip kitos grupuotės. Ši gauja dirba galva, o ne pistoletais ir peiliais. Krismas įsimyli, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau tai meilei nelemta, nes mergina vardu Ruta yra iš turtingųjų pasaulio. Ruta mergina iš turtingųjų šeimos, žydė, kukli, juodaplaukė mergina. Šiai merginai gyvenimas nebuvo lengvas. Jai teko iškęsti išprievartavimą, šeimos verslo bankrutavimą, mylimo senelio mirtį, tėvų nemeilę, beprotnamio gyvenimą. Bet po visų sunkumų, šie du jauni įsimylėjaliai lieka kartu. Krismas išgarsėje, tampa radijo laidos vedėju, rašo spektaklius. Ruta tampa profesionale fotografe.
  Įsimintiniausia frazė: "Labas vakaras, Niujorke"
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...