Žmogus, kuris norėjo būti laimingas

ISBN kodas: 9786090120743, EAN kodas: 9786090120743

L‘homme qui voulait être heureux

Laurent Gounelle

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 52)

EAN kodas: 9786090120743, ISBN kodas: 9786090120743, SKU: 000000000001110531, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Puslapių skaičius: 160, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2015-10-16, Formatas: 19,8x12,5x1, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Erika Sabaliauskaitė

Ypatinga kaina
6,39 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Skaitytojų pamėgtos. Laiko patikrintos, pasaulyje pripažintos, skaitytojų pamėgtos knygos, tapusios bestseleriais Lietuvoje.

Esame tai, ką mąstome. Savo mintimis kuriame pasaulį. Buda

Įsivaizduokite – baigiantis atostogoms Balio saloje nusprendžiate aplankyti seną išminčių. Be jokios ypatingos priežasties – tiesiog šiaip, nes apie jį sklinda garsas, be to, ką gali žinoti... Senuko žodžiai pribloškia: jūsų sveikata gera, bet nesate... laimingas. Išminčius spinduliuoja begaline išmintimi ir, atrodo, pažįsta jus geriau nei jūs pats save. Jūsų patirtį ir įsitikinimus jis nušviečia ypatinga šviesa ir pastūmėja į patį nuostabiausią nuotykį – savęs paieškas. Netikėtai sau pačiam, lydimas išminčiaus, leidžiatės pažinimo keliu link gyvenimo, apie kokį svajojate...

Bestselerio „Dievas visada keliauja incognito“ autoriaus knyga.

Tikra patirtimi pagrįsta istorija, kuri užkrės gyvenimo džiaugsmu ir padės surasti neišsenkantį laimės ir sėkmės šaltinį.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 52)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga, kuri grįsta Rytų išmintimi. Knygoje išryškėja pagrindinė Budos mintis – „Esame tai, ką mąstome. Savo mintimis kuriame pasaulį“. Atsižvelgiant į tai, siekiama skaitytojui parodyti kelią laimės ir pilnatvės link. Juk tik savo mintimis projektuojame gyvenimą.
 2. 100%
  su gera mintimi
 3. 100%
  Tai psichologinis romanas, kuris man labai patiko. Pagrindiniai veikėjai - išminčius, mokytojas Samtjangas, kurio drabužiai buvo pavergiančio kuklumo, kalbėjo labai švelniai puikia anglų k., ir mokytojas, atvykęs poilsiauti į Balį. Pasakotoja arba mokytojas sugalvoja nukeliauti pas garsų išminčių pasitikrinti sveikatą. Diagnozė - jis sveikas, bet nelaimingas žmogus. „Bėda ne jūsų kūnas, o galva“.Prasideda susitikimai, pokalbiai, užduotys.
  Įdomiai man nuskambėjo išminčiaus teiginys: „Pinigai - tai tik jūsų galimybių metafora“, „Kuo labiau tobulėjame, tuo greičiau atsikratome mus varžančių įsitikinimų ir tuo daugiau pasirinkimų turime. Pasirinkimas - tai laisvė“ ir kt.. Ypač man patiko šio kūrinio pabaiga. [...] niekam neleisk sakyti, kad ko nors nesugebi. Pati turi pasirinkti ir gyventi savo gyvenimą“.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...