20%
20%
Nauja
Nauja

Žmonės. Kaip mes viską su*ikom

Humans: A Brief History Of How We F*cked It All Up

Tom Phillips

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094792199, ISBN kodas: 9786094792199, SKU: 000000000002181037, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-05-31, Formatas: 210x145x2, Knygyne: 15.29, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Aidas Jurašius

Ypatinga kaina 12,24 €
Knygyne 15,29 €

Sutaupote 3,05 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kvapą gniaužianti kelionė po išmoningiausius ir katastrofiškiausius susimovimus žmonijos istorijoje. 

Homo sapiens, vaikščiodami žeme jau daugiau kaip 70 000 metų, nuėjo tolimą kelią. Menas, mokslas, kultūra, prekyba – viską sukūrėme mes, mitybos grandinėje esame tikri nugalėtojai! Bet, jei atvirai, tai nebuvo sklandi kelionė: kartais, visai netyčia, sugebėdavome viską nepataisomai ir neįtikėtinai sušikti. 
Nuo diktatoriaus Mao Dzedongo Keturių kenkėjų naikinimo kampanijos iki JAV „Dulkių dubens“, nuo girtos Austrijos kariuomenės atakos, nukreiptos į save pačią, iki Supervalstybės pasirinkimo būti valdomos TV realybės šou žvaigždės – tai tik keletas tiek pat juokingų, kiek ir gniuždančių žmonijos nesėkmių istorijos pavyzdžių. 

Ši knyga paskatins susimąstyti, kodėl mes vadiname save SAPIENS – „išmintingaisiais“, pateiks puokštę įdomių faktų apie žmonijos istoriją ir padės paprasčiau pažvelgti tiek į istorinius pasiekimus, tiek į nesėkmes. Pasirodo, nesėkmė irgi gali būti istorijos varomoji jėga!

Kai kitą kartą pagalvosite, kad visiškai susimovėte, ši knyga primins, jog galėjo būti ir daug blogiau.

Įžūli ir informatyvi knyga, tarsi Harario Sapiens būtų perpasakota erudito „stand-up“ komiko.
Booklist

Knygoje dera mokslininko subtilumas ir komiko drąsa.
Steve Brusatte

Svarbi mūsų dienomis. Po visu knygos humoru slypi labai rimtas klausimas: kur nuves mūsų nuolatiniai susimovimai?
Nicholas Griffin

Tom Phillips (Tomas Filipsas) – Londone gyvenantis žurnalistas ir rašytojas humoristas. Vienu metu dirbo „BuzzFeed UK“ vyriausiuoju redaktoriumi, ten rašė ir rimtus reportažus apie svarbias problemas, ir šmaikščius pasakojimus. Per savo karjerą priklausė trumpai gyvavusiai populiariai komikų grupei, dirbo televizijoje ir parlamente, leido nesėkmingą laikraštį. Studijavo archeologiją ir antropologiją bei istoriją ir mokslo filosofiją Kembridžo universitete ir yra maloniai nustebęs, kad parašė knygą, kuriai tos studijos išties pravertė. Žmonės – pirmoji autoriaus knyga.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Kuo man labiausiai patiko ši knyga? Ji - akademiniu žargonu neapkrauta bei laisvu stiliumi parašyta knyga. Prisipažinsiu, kad skaitydama “Homo Sapiens” gan dažnai nuobodžiavau, pamesdavau mintį, o nuo faktų ir detalių gausybės buvo apsisukusi galva. Šioje knygoje to nerasime. Knyga sudėliota į dešimt trumpų skyrių, kuriuose autorius aptaria platų spektrą skirtingų temų: kaip veikia mūsų smegenys, diplomatika, karai, išradimai ir t.t. Kiekvieno skyriaus pabaigoje trumpai, vos keliais sakiniais aprašyti kiti žmonijos fail’ai susiję prieš su tai kalbėta tema. Vienas iš man labiausiai įstrigusių: “Tenerės medis. Pagarsėjo kaip vienišiausias medis planetoje, nes augo vidury Saharos dykumos - kol 1973m. vienas girtas vairuotojas sugebėjo į jį įvažiuoti sunkvežimiu, nors tai buvo vienintelis medis 250 mylių spinduliu”. Kaaaaip tai įmanoma???
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()