20%
20%
Nauja
Nauja

Žvaigždės virš Romos

The Rome Affair

Karen Swan

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094664083, ISBN kodas: 9786094664083, SKU: 000000000002181380, Puslapių skaičius: 512, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-07-23, Formatas: 22,1x14,7x4,3, Knygyne: 17.49, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Rasa Stamkauskienė

Ypatinga kaina 13,99 €
Knygyne 17,49 €

Sutaupote 3,50 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

KAREN SWAN (Karen Svon) – buvusi mados žurnalistė, kuri metė viską, kad galėtų rašyti romanus. Ir tai jai pavyko! Dabar ji – tarptautinio pripažinimo sulaukusi populiarių romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvenanti miškuose prie Sasekso ir rašanti knygas namelyje medyje. Lietuviškai jau išleisti jos romanai “Paryžiaus paslaptis”, “Kalėdų dovana” ir “Tobula dovana”.
“Žvaigždės virš Romos” nukelia mus į Amžinąjį miestą. Frančeska į Romą pabėgo nuo savo praeities. Tačiau kad ir kas ten būtų įvykę, ji stengiasi tai pamiršti: jos gyvenimas Romoje tiesiog nuostabus! Ji vedžioja turistų grupes po miestą ir rašo tinklaraštį apie Romą. Tačiau atsitiktinumas suveda ją su paslaptinga dama – vikonte Elena, ir netikėtai užsimezgusi abiejų moterų pažintis pakeičia Frančeskos gyvenimą. Pasakiškai turtinga ir ne mažiau paslaptinga aristokratė pasiūlo Frančeskai parašyti jos biografiją. Mergina sutinka, net neįsivaizduodama, kur ją nuves kelionė į praeitį. Elena pasakoja apie rožinę savo jaunystę tarp Amerikos galingųjų, apie savo mylimuosius ir santuokas. Tačiau Frančeskos neapleidžia mintis, kad tai tik dalis tiesos ir kad senoji aristokratė nuo jos kažką slepia. Kad ne veltui buvusi tarnaitė nekenčia šios moters. Ir kai rūmų požemiuose netikėtai atrandamas itin vertingas žiedas, priklausęs Elenai, Frančeska ima skverbtis į rūmų ir Elenos praeities gelmes tol, kol į dienos šviesą iškyla tikroji, taip ilgai nuo visų slėpta paslaptis…
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Superinė lengva knyga, tikrai smagiai skaitėsi. Įdomūs istorijos vingiai. Labai patiko, kad istorija vyksta mano mylimame Romos mieste. Taip pat dvynių istorija visada yra mįslinga ir kerinti. Tikrai lengvam skaitymui rekomenduoju.
 2. 100%
  Skaityti buvo didelis malonumas. Jokių sunkių tragedijų, lengvai paviršiumi, bet nenuobodžiai.
 3. 100%
  Tai ketvirtoji šios autorės knyga, kurią perskaičiau. Nenuvylė. Istorija, kurią pasakoja autorė, yra įdomi, dabartis pinasi su praeitimi, centre - vikontės Elenos gyvenimas. Lyg ir atsitiktinai susipažįsta Elena, kuri pasiūlo jaunai gidei parašyti jos biografiją, ir Frančeska, kuri stengiasi pabėgti nuo praeities, bet imasi naujo darbo ir atlieka jį sąžiningai. Intriguojantis siužetas, atomazga tik paskutiniuose knygos puslapiuose, kas verčia skaitytoją nepaleisti knygos iš rankų. Veiksmas daugiausia vyksta Romoje, gali pajusti šio miesto grožį ir didybę, įdomūs personažai. Prabanga ir paprastumas, draugystė ir meilė, įdomi istorijos pabaiga. Knyga skatina domėtis Romos istorija, ypač suintrigavo šis faktas: „Daugiau nei du tūkstančius metų jis tiekia miestui geriamąjį vandenį, ir vargu ar bent vienas iš milijonų, besižavinčiųjų Trevi fontanu, žino, kad jo vanduo teka iš šio šaltinio“. Puiki knyga laisvalaikiui.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...